Trwa ładowanie...

"Na krawędzi": Już dziś pierwszy odcinek serialu

Share
"Na krawędzi": Już dziś pierwszy odcinek serialu
Źródło: Polsat
d2j4kp1

Już dziś, 28 lutego, na antenie Polsatu zadebiutuje nowy serial kryminalny - *"Na krawędzi". Czyje losy co tydzień będą mogli śledzić widzowie? Co zobaczymy w pierwszym odcinku?*

„Na krawędzi” to historia Marty Sajno (Urszula Grabowska), pozornie szczęśliwej i niezależnej kobiety, samotnie wychowującej córkę Annę (Maria Niklińska)
. Marta, jako majętna bizneswoman, po wielu latach wraca z Kanady do Polski, by wyrównać rachunki z przeszłości. Kiedyś, w czasach studenckich, została bardzo skrzywdzona...było ich czterech: policjant, prokurator, adwokat i sędzia.

d2j4kp1

Marta nie potrafiła pogodzić się z tym, co jej zrobili. Wróciła do Polski, żeby ich odnaleźć. Nie jest już tak bezbronna, jak dwadzieścia lat temu. Kupiła wydawnictwo, założyła fundację dla kobiet - ofiar przemocy, dla kobiet, które przeżyły to co ona.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29334,title,Na-krawedzi,serial.html )**

d2j4kp1

Główną bohaterkę poznajemy w dramatycznych okolicznościach. Na terenie posiadłości Marty Sajno odkryto ciało zamordowanej dziewczyny. Była to jedna z podopiecznych fundacji „La Liberta”. Policja rozpoczyna śledztwo w tej sprawie, ale inspektor Tomek Kamiński (Marek Bukowski)
- szef policyjnej grupy specjalnej, odkrywa, że równolegle toczy się też śledztwo prokuratorskie w sprawie Marty Sajno. Za prokuratorskim nakazem stoi doradca rządowy, Wolański (Krzysztof Pieczyński)- wcześniej posterunkowy Kołtun w rodzinnej miejscowości Marty.

Policja nie może pochwalić się błyskawicznym działaniem. Marta postanawia więc sama zająć się sprawą tajemniczego morderstwa i namawia inną swą podopieczną – Bayo (Aleksandra Szwed)- do złożenia zeznań w prokuraturze. Równolegle Marta realizuje swój plan. Kupuje kolorowe czasopismo dla kobiet, przebijając ofertę Wolańskiego, który też miał na nie ochotę. Wolański wpada we wściekłość. Zleca Protasowi (Łukasz Simlat) rozpracowanie Sajno i znalezienie czegoś na nią… lub też spreparowanie dowodów.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29334,title,Na-krawedzi,serial.html )**

d2j4kp1

Tymczasem Marta wyjawia Tamarze (Maja Hirsch) nazwiska swoich prześladowców i prosi o zebranie informacji na ich temat. Tamara jest przerażona – na liście są nazwiska urzędników państwowych. I to tych z pierwszych stron gazet. Marta odnajduje Karskiego (Mirosław Baka) - swojego adwokata sprzed 20 lat. Karski jest zdegenerowanym alkoholikiem, ale tlą się w nim jeszcze resztki moralności. Marta wykorzystuje Karskiego jako posłańca „złych wieści” i wysyła go na spotkanie z Wolańskim, żeby przekazał mu akta jej sprawy....

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29334,title,Na-krawedzi,serial.html )**

Zdemaskowany Wolański dostaje ataku serca. Już ze szpitalnego łóżka dzwoni do Protasa ze zleceniem usunięcia przeszkody, czyli pozbycia się Marty…

Premiera pierwszego odcinka serialu "Na krawędzi" już dzisiaj, 28 lutego, o godzinie 22.00 na antenie Telewizji POLSAT.

d2j4kp1

Podziel się opinią

Share
d2j4kp1
d2j4kp1