Trwa ładowanie...
01-08-2012 15:55

"Na krawędzi": Beata Kawka dołączyła do ekipy serialu

"Na krawędzi": Beata Kawka dołączyła do ekipy serialuŹródło: AKPA
d2oqvup
d2oqvup

Do obsady serialu Macieja Dutkiewicza *"Na krawędzi" dołączyła Beata Kawka. Aktorka gra Magdę Strzelec, atrakcyjną właścicielkę kliniki chirurgii plastycznej! Jej pojawienie się w życiu Marty Sajno (Urszula Grabowska) spowoduje, iż historia zgwałconej przed dwudziestoma laty właścicielki fundacji "La Liberta" zatoczy koło.*

"Stało się coś, czego nawet ja, jako aktorka czytająca scenariusz nie spodziewałam się. W ostatecznym rozdaniu pojawi się przysłowiowy "Joker", który podniesie rangę pytania: jaką wagę i siłę ma przebaczenie" - mówi Urszula Grabowska.

Ku zaskoczeniu Marty na końcu łańcuszka, prowadzonego na własną rękę śledztwa, w świecie męskich układów, tajemnic, łapówek i zbrodni, nieoczekiwanie pojawia się kobieta. Na trop Magdy Strzelec, która - jak sądzi Marta - jest kluczem do finalnego rozprawienia się z przeszłością i jej oprawcami, wpadnie Tamara (Maja Hirsch)
.

"To, co spodobało mi się w scenariuszu to, to że postać Magdy jest taką wisienką na torcie serialowej zagadki kryminalnej. Zostawiam jednak widzów z pytaniem, czy spotkanie kobiet sprawi, że Magda stanie po stronie pokrzywdzonej Marty, której historię zna z pierwszej ręki?" - zdradza Beata Kawka.

d2oqvup
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2oqvup