Trwa ładowanie...

"Na krawędzi 2" już od dzisiaj wyłącznie w IPLI

Share
"Na krawędzi 2" już od dzisiaj wyłącznie w IPLI
Źródło: Studio Munka-SFP
d3mfksp

Już dzisiaj wyłącznie w IPLI zobaczysz premierowy odcinek długo oczekiwanego serialu „Na krawędzi 2”. Po raz pierwszy w Polsce, cały sezon przed jesienną premierą w telewizji! Telewizja POLSAT oraz największa telewizja internetowa IPLA podjęły decyzję o pierwszej w naszym kraju premierze wysokobudżetowego serialu produkcji polskiej w całości wyłącznie w sieci.

Abonenci sieci Plus i Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI otrzymują wyjątkową możliwość obejrzenia w Internecie 2. sezonu cieszącego się popularnością widzów serialu kryminalnego „Na krawędzi” na dwa miesiące przed premierą telewizyjną! Pierwszy odcinek nowej serii zostanie opublikowany w IPLI już 1 dzisiaj, kolejne będą udostępniane co tydzień. Emisja nowego sezonu serialu na kanale głównym Telewizji POLSAT zaplanowana jest na wrzesień.

Abonenci Cyfrowego Polsatu i Plusa obejrzą niebezpieczne przygody Marty Sajno, Tomasza Kamińskiego i Leny Korcz bezpłatnie, po zalogowaniu na platformę. Użytkownicy IPLI obejrzą 2 pierwsze odcinki serialu bezpłatnie, a do pozostałych będą mieli dostęp na 3 sposoby: - wykupując dedykowany serialowi dostęp do całego sezonu za 9,90 zł, - decydując się na pojedyncze odcinki w cenie 4,90 zł, które będą publikowane na platformie w sekcji SERIALE, - w ramach pakietów IPLA FILMY I SERIALE i IPLA MAX, z których obecnie w ramach promocji można korzystać przez 14 dni za darmo.

d3mfksp

Serial „Na krawędzi 2” będzie dostępny za pośrednictwem strony www.ipla.tvoraz aplikacji na komputery z systemem Windows, urządzenia mobilne z systemami Android, iOS i Windows Phone, telewizory Smart TV (m.in. LG, Toshiba, Samsung, Panasonic, Sony i Philips) i dekodery Cyfrowego Polsatu.

Premierę 2. sezonu serialu „Na krawędzi” w IPLI wspierać będzie kampania reklamowa w Telewizji POLSAT oraz kanałach tematycznych Grupy Polsat. W ramach kampanii przewidziano także intensywne działania w Internecie, w serwisach filmowych oraz w mediach wewnętrznych Cyfrowego Polsatu, Plusa i IPLI.

d3mfksp

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mfksp
d3mfksp