"Na dobre i na złe": Żmijewski i Foremniak wrócą na plan serialu?

"Na dobre i na złe": Żmijewski i Foremniak wrócą na plan serialu?
Źródło zdjęć: © AKPA

07.01.2016 11:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski pożegnali się z hitem Telewizji Polskiej cztery lata temu. Bohaterowie, w których się wcielali, Kuba i Zosia Burscy, wyjechali z córką Amelią do Niemiec, gdzie zdecydowali się kontynuować karierę naukową. W 623. odcinku "Na dobre i na złe" pojawi się ich adoptowana córka Julia, którą zagra Aleksandra Hamkało. Czy zatem jest szansa, że ulubiona para widzów również powróci?

Według informacji "Faktu", produkcja serialu rozmawiała już kilkakrotnie z Małgorzatą Foremniak, jednak ciężko mówić o konkretach w tej kwestii. Serwisowi udało się ustalić, iż obecnie scenarzyści telenoweli nie pracują nad wątkami, które miałyby być poświęcone Burskim.

_ - Na razie na pierwszy plan wyszły w naszym serialu inne wątki, ale może kiedyś Zosia i Kuby wrócą. Nic nie jest wykluczone, bo oni przecież cały czas żyją!_ - powiedziała w jednym z wywiadów Karolina Baranowska z Artramy.

Jakiś czas temu na trzy odcinki powróciła Katarzyna Bujakiewicz, ponieważ sytuacja wykreowana w scenariuszu, wymagała pojawienia się jej postaci w szpitalu. Aktorka zgodziła się na gościnny występ.

Zobaczymy, czy kiedyś nie stanie się tak z wątkiem państwa Burskich, którzy być może przyjadą do Leśnej Góry, by odwiedzić córkę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także