"Na dobre i na złe". Tretter ukrywa śmiertelną chorobę. Ciąży na nim wyrok

Piotr Garlicki gra Trettera od 21 lat
Piotr Garlicki gra Trettera od 21 lat
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.12.2021 12:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Doktor Stefan Tretter przybył do szpitala w Leśnej Górze w 2000 r. Od tamtego czasu obsada serialu "Na dobre i na złe" bardzo się zmieniła. Wiele wskazuje na to, że także postać grana przez Piotra Garlickiego może wkrótce zniknąć z serialu w dramatycznych okolicznościach.

 Ważą się losy doktora Trettera, którego niepokojące zachowanie zwróci uwagę kolegów z pracy. Jak wynika z zapowiedzi odcinka numer 829, który będzie miał premierę 29 grudnia, lekarz ukrywa problemy ze zdrowiem przed wszystkimi. Jednocześnie obawia się najgorszego – raka trzustki.

W nadchodzącym odcinku Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka) dostrzeże, że Tretter jest wyjątkowo rozdrażniony i poddenerwowany. Alina nie uwierzy w jego tłumaczenie i zwróci się po pomoc do Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski).

Falkowicz niechętnie, ale pójdzie do pielęgniarek, by wypytać je o ordynatora.

- Co się dzieje z Tretterem? Jak księdzu na spowiedzi... – rzuci Falkowicz.

- Ja nie mogę... Obiecałam. I mamy RODO... - odpowie spanikowana pielęgniarka Dagmara. 

Falkowicz nie da jednak za wygraną i powie, żeby określiła w skali od 1 do 10, jak poważny jest stan Trettera. Pielęgniarka uniesie dziesięć palców.

Andrzej opowie o wszystkim Alinie i razem ruszą do Stefana, który żartobliwie stwierdzi, że "ptaszki jednak wyćwierkały". Koledzy Trettera będą mieć żal, że ten zataił prawdę przed nimi, choć są prawie jak rodzina. Padnie wiele wyrzutów i pretensji, że już "dawno powinno mu się zrobić przegląd". W trakcie tej rozmowy nic jednak jeszcze nie będzie przesądzone, gdyż Tretter dopiero czeka na wyniki badań, które mogą oznaczać wyrok śmierci.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także