Trwa ładowanie...
d449kko

"Na dobre i na złe": Marek Bukowski chce stworzyć własny serial!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Na dobre i na złe": Marek Bukowski chce stworzyć własny serial!
(ONS.pl)
d449kko

Do niedawna mówiono, że wrześniowa afera narkotykowa pogrąży karierę Marka Bukowskiego. Tak się jednak nie stało. Po tym, jak prokuratura umorzyła dochodzenie w jego sprawie, na biurku gwiazdora "Na dobre i na złe" znów piętrzą się zawodowe propozycje.

Na początku kwietnia Marek Bukowski został oczyszczony z zrzutów posiadania narkotyków, które znaleziono w jego samochodzie we wrześniu zeszłego roku. Śledczy ustalili, że woreczek zawierający kilka gramów marihuany nie należał do aktora, ale mimo to aktor serialu "Na dobre i na złe" wciąż walczy. Tym razem o przywrócenie dobrego imienia. Jego zdaniem, całą aferę wywołały media, które zorganizowały nagonkę nie tylko na niego, ale też jego najbliższych.

Pierwszą próbę rehabilitacji Bukowski podjął m.in. w programie Tomasza Lisa. Kolejnym krokiem, mającym na celu przywrócenie mu reputacji, jest intensywna praca. Aktor, którego obecnie możemy oglądać w hicie TVP2 "Na dobre i na złe", marzy o tym, aby stworzyć własny serial. Chciałby zająć się zarówno napisaniem scenariusza do produkcji jak i jego reżyserią. Ale to nie wszystkie plany artysty. Jak podaje magazyn "Show", już wkrótce zobaczymy go na ekranach w nowej komedii.

d449kko

- Nie mogę zdradzić więcej szczegółów, ponieważ Marek nie podpisał jeszcze kontraktu, ale sprawa rozegra się w ciągu kilku dni - powiedział Jerzy Gudejko w rozmowie z dwutygodnikiem.

Możemy jednak uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, że zdjęcia do filmu ruszają już w czerwcu, a oprócz Bukowskiego na ekranie zobaczymy największe polskie gwiazdy. To oznacza tylko jedno: o gwiazdorze "Na dobre i na złe" znów będzie głośno!

d449kko

Podziel się opinią

Share
d449kko
d449kko