Trwa ładowanie...

"My Way": Znamy wyniki oglądalności. Tylko jeden odcinek przekroczył magiczny milion

Ujawniono wyniki oglądalności programu TVN "My Way", w którym Edyta Górniak przygotowywała się do egzaminu na prawo jazdy. Średnia oglądalność nie wyniosła nawet 900 tys. widzów. Tylko jeden odcinek obejrzało więcej niż milion osób.
Share
"My way"
"My way"Źródło: Materiały prasowe
d1p2lvv

Program "My Way" był nadawany przez TVN w okresie od 30 października do 18 grudnia. Łącznie pokazano 8 odcinków. Według danych zebranych przez Nielsen Audience Measurement dla portalu wirtualnemedia.pl średnia oglądalność show z Edytą Górniak wyniosła 882 tys. widzów. To 650 tys. osób mniej niż nadawane w tym samym czasie rok temu "Ameryka Express".

ZOBACZ TEŻ: Edyta Górniak ucisza instruktora jazdy: "Nie znasz moich piosenek?"

Tylko jeden odcinek "My Way" przyciągnął przed telewizory więcej niż milion osób. Był to epizod z 27 listopada. Pozostałe miały widownię w granicach 850-950 tys. osób.

d1p2lvv

W tym czasie (środy, 21:30-22:00) TVN przegrywał z kanałami Telewizji Polskiej. TVP 1 przyciągała więcej widzów wydarzeniami sportowymi, m.in. meczami piłkarskiej Ligi Mistrzów, a TVP 2 serialami "Na dobre i na złe" i "Na sygnale".

W programie "My Way" Edyta Górniak przygotowywała się do egzaminu na prawo jazdy. W zrozumieniu samochodu i przepisów drogowych pomagali jej instruktorzy ze Skoda Auto Safety (Filip Raszewski i Dawid Zawadzki) oraz syn Allan.

d1p2lvv

Podziel się opinią

Share
d1p2lvv
d1p2lvv