Trwa ładowanie...
dpd705g

"My Way": Edyta Górniak zniknie z programu? Jest już kilka nowych kandydatek

Najnowszy program Edyty Górniak wzbudza kontrowersje i z odcinka na odcinek traci widzów. "My Way" nie zniknie z anteny, podobno są już nawet plany na drugi sezon. Ale dalszy udział gwiazdy stoi pod znakiem zapytania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak jest gwiazdą programu "My Way", w którym teoretycznie uczy się do egzaminu na prawo jazdy
Edyta Górniak jest gwiazdą programu "My Way", w którym teoretycznie uczy się do egzaminu na prawo jazdy (fot. paparazzi)
dpd705g

Edyta Górniak próbowała swoich sił w "Agent – Gwiazdy", ale odpadła na własne życzenie po zaledwie dwóch odcinkach. Edyta Górniak nabrała jednak wiatru w żagle i postanowiła nakręcić autorski program "My Way". Jak się okazuje, show, w którym gwiazda uczy się jeździć samochodem, nie przyniósł zamierzonych efektów. Od początku było wiadomo, że w "My Way" nie chodzi o to, by Edyta Górniak naprawdę nauczyła się jeździć, a o widowisko. Artystka w każdym kolejnym odcinku zdradza więcej o swoim życiu prywatnym. Chętnie mówiła o swoim synu Alanie, nie unikała też drażliwego tematu małżeństwa z Dariuszem K.

Obejrzyj: Edyta Górniak ucisza instruktora jazdy: "Nie znasz moich piosenek?"

Mimo tych wszystkich zabiegów i kontrowersyjnego zachowania gwiazdy, oglądalność "My Way" sukcesywnie spada (pierwszy odcinek przyciągnął zaledwie 900 tys. widzów, później było tylko gorzej). Co w tej sytuacji zrobi TVN?

dpd705g

Zobacz także: "My Way". Nieprofesjonalne zachowanie instruktora i Górniak. Flirt poszedł za daleko

- Są już plany na kolejny sezon telewizyjnych przygód Edyty. Nie mogę jednak zdradzić szczegółów – twierdzi asystent gwiazdy w "Party". Z kolei produkcja wcale nie twierdzi, że "My Way" to program Górniak i show może się obyć bez niej.

- Albo za kierownicą usiądą inne gwiazdy, albo będziemy dalej współpracować z Edytą w nowym formacie, wymagającym od niej determinacji i odwagi – mówiła Karolina Ekert, producentka "My Way".

Podobno chętnych do wskoczenia na miejsce Edyty nie brakuje. Na giełdzie nazwisk już pojawiają się takie gwiazdy TVN-u jak Dorota Szelągowska, która nie ma prawa jazdy, a na plan wozi ją zwykle makijażystka, Dorota Wellman czy Magda Gessler.

dpd705g

Podziel się opinią

Share
dpd705g
dpd705g