Trwa ładowanie...

"Must be the music": Conrado Yanez wygrał 10. edycję programu!

W trakcie programu widzowie dowiedzieli się również, że z posadą jurora w programie żegna się Piotr Rogucki.

"Must be the music": Conrado Yanez wygrał 10. edycję programu!Źródło: AKPA
d17ijj8
d17ijj8

W finałowym odcinku 10. edycji "Must Be The Music" wystąpili: Bubliczki, Hope, Iza Kowalewska, The Lions, Moose The Trump, Jackpot oraz Conrado Yanez. Choć walka o zwycięstwo trwała do ostatnich minut, po ostatecznej dogrywce stało się jasne, że to 55-letni Filipińczyk najbardziej zachwycił wymagających jurorów oraz widzów.

- Conrado stworzył własną kategorię. Wspaniale, przegenialnie - powiedział po jego występie Adam Sztaba.

- Kocham, kocham, kocham. Ma pan niezwykłą kulturę śpiewania. Jest pan cudnym śpiewakiem - dodała Kora.

W ręce Conrado Yaneza trafił czek w wysokości 100 tys. złotych, kampania promocyjna w radiu RMF FM warta kolejne 100 tys. złotych oraz zagwarantowany udział w Sylwestrowej Mocy Przebojów w Katowicach. Co ciekawe, wokalista wystąpił już w 1. edycji "Must be the music" w 2011 roku, jednak przegrał wtedy w finale z zespołem Enej. Ale to nie wszystkie niespodzianki, jakie miały miejsce w ostatnim odcinku.

d17ijj8

- Wraz z końcem 10. edycji "Must Be The Music" podjąłem decyzję o zakończeniu pracy jurora. W najbliższym czasie poświęcam się pracy nad solowym projektem "J.P. Śliwa", działaniom w zespole COMA i aktorstwu. Bardzo dziękuję za możliwość udziału w programie, był to dla mnie czas niezwykle ważnych doświadczeń zawodowych i inspiracji artystycznych. Liczę na to, że czas spędzony w programie nie był bezowocny, że moja obecność przydała się zarówno odbiorcom jak i uczestnikom. Dziękuję za profesjonalną i przyjacielską atmosferę wszystkim współtwórcom programu, a w szczególności moim wielce szanownym i ulubionym kolegom z ławy jurorskiej. Dziękuję za ciężką pracę, uczciwość zawodową i zaangażowanie producentów i realizatorów. Jednocześnie udzielam swego wsparcia i życzę wielu sukcesów oraz owocnej pracy mojemu następcy "Tylko muzyka!" - napisał juror na oficjalnym profilu "Must be the music" na Facebooku.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d17ijj8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17ijj8