Trwa ładowanie...

Mówiła, co ją spotkało pod sądem. "To był koszmar"

Syn Zenka i Danuty Martyniuków jest już po rozwodzie, który kosztował mamę Daniela sporo nerwów. Kobieta mówi wprost, że przeżyła koszmar i krytykuje zachowanie byłej synowej.

Share
Zachowanie Daniela odbija się na rodzicach
Zachowanie Daniela odbija się na rodzicachŹródło: ONS.pl
d2iy9lc

Daniel Martyniuk poślubił o 10 lat młodszą Ewelinę w październiku 2018 r. Król disco polo wyprawił synowi huczne wesele na 250 osób i ponoć wydał na imprezę, prezenty i podróż poślubną co najmniej 1 mln zł. Żadne pieniądze szczęścia nie kupią, o czym przekonali się młodzi małżonkowie, którzy wkrótce zostali rodzicami. Po prawie dwóch latach skandali z udziałem Daniela jego małżeństwo zakończyło się rozwodem.

- Całe małżeństwo Daniela, a na końcu rozwód kosztowało mnie sporo nerwów. Nie życzę nikomu takiego koszmaru. Bardzo przeżyłam te wszystkie sytuacje – mówi mama Daniela w "Super Expressie".

Danuta Martyniuk chciałaby odebrać wnuczkę byłej synowej

Danuta Martyniuk nie ukrywa, że zachowanie synowej bardzo ją zabolało, bo kiedy zobaczyła Ewelinę pod sądem, ta się z nią nawet nie przywitała. - Udawała, że mnie nie widzi. Nawet "dzień dobry" nie powiedziała, a wcześniej nazywała mnie "mamą" – opowiada dziennikowi.

d2iy9lc

Żonie Zenka trudno się pogodzić z zaistniałą sytuacją. I ma tylko nadzieję, że wszystkie te nerwy nie odbiją się na jej zdrowiu. - Na szczęście my z Zenkiem trzymamy się razem i wspieramy nawzajem w tych trudnych chwilach. Dobrze, że mamy siebie, choć żal nam patrzeć na to, co dzieje się z życiem Daniela – podkreśla.

Mama ubolewa nad losem Daniela, ale nie da się ukryć, że syn króla disco polo sam dolewa oliwy do ognia. Co chwila wybucha nowy skandal z jego udziałem, na co Danuta odpowiada:

- Starałam się wychować Daniela najlepiej, jak potrafiłam. Charakteru mu nie zmienię. Ma swoje za uszami, ale pragniemy dla niego wszystkiego, co najlepsze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2iy9lc

Podziel się opinią

Share
d2iy9lc
d2iy9lc