"Mów mi mistrzu": z jakimi zadaniami zmierzą się gwiazdy w 6. odcinku?

20.01.2017 08:28, aktual.: 20.01.2017 16:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Mów mi mistrzu" to nowy format TVP2, w którym znani i lubiani muszą zmierzyć się z improwizacją. Jak sobie poradzili z tym zadaniem kolejne gwiazdy: Elżbieta Romanowska, Katarzyna Glinka i Rafał Maślak.

Elżbieta Romanowska przeistoczy się w księżniczkę. Odwiedzi ją narcystyczny książę, który złoży jej matrymonialną propozycję. Towarzyszyć mu będzie więzień. Szybko okaże się jednak, że niespodziewani goście nie mówią całej prawdy o sobie.

Rafał Maślak wcieli się w rolę narzeczonego córki mafijnego bossa i dyplomowanego wychowawcę w przedszkolu. Podczas wizyty w domu swojej wybranki będzie musiał wykonać bardzo nietypowe zadanie.

Katarzyna Glinka jako wzorowa pracownica Działu Reklamacji poprowadzi szkolenie z zakresu asertywności i obsługi niezadowolonych klientów. Zademonstruje, jak postępować z najbardziej nieprzyjemnymi, rozwścieczonymi i kłopotliwymi konsumentami.

Występy gwiazd oceniać będzie publiczność zgromadzona w studio oraz pozostała dwójka gości biorących udział w zabawie. Jedni i drudzy zagłosują na najlepszy występ odcinka. Gwiazda, która zdobędzie najwięcej punktów, otrzyma mistrzowski pas. Jak znani i lubiani poradzą sobie z tymi wyzwaniami? Dowiecie się już z najbliższego odcinka. "Mów mi mistrzu" możecie oglądać w piątki na antenie telewizyjnej Dwójki o godz. 22:35. Aktualny program telewizyjny sprawdzicie tutaj.

Obraz
© Materiały prasowe

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także