Trwa ładowanie...
16-12-2016 14:52

"Mów mi mistrzu": co nas czeka w drugim odcinku?

"Mów mi mistrzu" to nowy format TVP2, w którym znani i lubiani muszą zmierzyć się z improwizacją. Jak sobie poradzili z tym zadaniem kolejni Michał Szpak, Natalia Siwiec i Kacper Kuszewski?

Share
d2uvv1j

Kacper Kuszewski zaraz po wejściu na scenę zostanie zaskoczony przez zamaskowaną grupę uzbrojonych komandosów. Na gwiazdę będą krzyczeć jak na groźnego przestępcę. Jak Kacper wybrnie z tej niebezpiecznej sytuacji?

Natalia Siwiec stanie się reżyserem filmowym z lat 50. Po wejściu na plan okaże się, że musi wyreżyserować scenę miłosną. Jest jednak mały problem – okaże się, że główny aktor mówi wyłącznie po węgiersku.

Michał Szpak, zaraz po tym, jak zostanie wrzucony na ring, dostrzeże naprzeciw siebie wielkiego, spoconego osiłka, słaniającego się na nogach – z rozbitym łukiem brwiowym i spuchniętym okiem. Z "offu" dobiegać będzie szaleńczy doping publiczności i głos podekscytowanego komentatora. Jak skończy się ten pojedynek?

d2uvv1j

Jak sobie poradzą z tymi wyzwaniami? Dowiecie się już z najbliższego odcinka. "Mów mi mistrzu" możecie oglądać w piątki na antenie telewizyjnej Dwójki o 22.15. Aktualny program telewizyjny sprawdzicie tutaj.

PLASTERSTUDIO
Źródło: PLASTERSTUDIO
d2uvv1j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2uvv1j
d2uvv1j