Trwa ładowanie...
08-12-2016 16:04

"Mów mi mistrzu": co gwiazdy myślą o improwizacji?

Nie wiesz, kim jesteś. Nic nie widzisz i nie masz pojęcia, co się wydarzy za chwilę. Dokładnie z taką sytuacją zmierzą się osoby znane z pierwszych stron gazet. Jak z niej wybrną? Jak się zachowają? Widzowie TVP2 dowiedzą się tego, oglądając nowy, zrealizowany z rozmachem, rozrywkowy show TVP2 zatytułowany „Mów mi Mistrzu”. Premiera już w piątek, 9 grudnia.

d1gencb
d1gencb

Program „Mów mi Mistrzu", który wraz z początkiem grudnia zadebiutuje na antenie telewizyjnej Dwójki, to improwizowany show o komediowym charakterze. Znane osoby życia publicznego wezmą udział w niezwykłej grze. W ciemnym pomieszczeniu, zwanym transformatorem, zostaną poddani szczególnej metamorfozie. Następnie – odpowiednio przebrani i ucharakteryzowani – wystąpią w scenkach odgrywanych przez profesjonalnych aktorów. Trudność polega na tym, że do momentu wyjścia na scenę nie wiedzą, jak wyglądają, jaką postać przyjdzie im zagrać, ani co obejmuje scenariusz. Na oczach publiczności przyjdzie się im zmierzyć z nieoczekiwanymi, często ekstremalnymi sytuacjami. Żeby przetrwać, będą musieli improwizować!

Przestrzenią tej – pełnej zaskakujących zwrotów – akcji będzie obrotowa scena, kryjąca cztery różne lokalizacje. Zaplecze sklepu, sypialnia, miejsce zbrodni… bohaterowie show mogą znaleźć się w dowolnym miejscu, czasie, epoce!

W każdym odcinku wystąpią trzy znane i popularne postaci życia publicznego. Atmosferę dodatkowo podgrzeje element rywalizacji. Występy gwiazd oceniać będzie bowiem publiczność zgromadzona w studio oraz pozostała dwójka gości biorących udział w zabawie. Jedni i drudzy zagłosują na najlepszy występ odcinka. Gwiazda, która zdobędzie najwięcej punktów, otrzyma mistrzowski pas i możliwość występu w „scenie Oskarowej”, w której zyska szansę zaprezentowania pełni swoich możliwości. W finale odcinka goście i zespoły aktorskie wspólnie wykonają improwizowana piosenki, której tekst będzie powstawać na żywo, na podstawie spontanicznych sugestii publiczności.

„Mów mi Mistrzu" możecie oglądać na antenie TVP2 w piątki o 22.15 już od 9 grudnia. Aktualny program telewizyjny sprawdzicie tutaj.

d1gencb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gencb