Trwa ładowanie...
d19smga

Monika Zamachowska: "kultura w tym kraju zdycha, a wy będziecie pląsać w tv..."

Była dziennikarka TVP po raz kolejny skomentowała program "Ameryka da się lubić". Tym razem, jak zapewniła, zrobiła to po raz ostatni. Zapewne dlatego pozwoliła sobie na wyjątkowo mocne słowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Zamachowska ponownie skomentowała program "Ameryka da się lubić". Tym razem wyjątkowo ostro
Monika Zamachowska ponownie skomentowała program "Ameryka da się lubić". Tym razem wyjątkowo ostro (ONS.pl)
d19smga

O produkcji "Ameryka da się lubić" inspirowanej ogromnym sukcesem, jaki przed laty osiągnął show "Europa da się lubić", Telewizja Polska poinformowała w marcu tego roku. Na początku czerwca mają ruszyć zdjęcia do programu, którego twarzą nie została Monika Zamachowska, lecz Ida Nowakowska. W ostatnim czasie panie często wymieniały pod swoim adresem nieuprzejmości. Monika Zamachowska postanowiła po raz ostatni (jak twierdzi) odnieść się do medialnych doniesień w kwestii nowego show. Tym razem pozwoliła sobie na wyjątkowo mocne słowa.

"(...) ja wiem, że TVP się wyżywi, a niektórzy artyści po prostu nie mogą umrzeć z głodu, pandemia czy nie. Ale serio? Teraz? Gdy zakręcono kurek z finansowaniem dla wszystkich instytucji kultury do końca roku, gdy kultura w tym kraju zdycha, wy będziecie pląsać w tv za pieniądze, które powinna dostać polska onkologia?" - pyta retorycznie na swoim Instagramie.

Monika Zamachowska o powrocie "Europa da się lubić": "No comments!"

Monika Zamachowska niechętnie komentuje reaktywację programu "Europa da się lubić".

d19smga

Była dziennikarka telewizyjnej Dwójki nie kryła też rozczarowania reżyserem programu, z którym współpracowała przed laty przy "Europa da się lubić".

"TVP może sobie robić, co im przyjdzie do głowy, kto bogatemu zabroni? Nie rozumiem tylko, dlaczego reżyser Leszek Kumański, który wpadł na genialny pomysł odgrzania kotleta, osoba znana z kreatywności i chęci zmiany, również w zakresie własnego światopoglądu, nie wpadnie na nowy pomysł misyjnego show, który spełniłby jego ambicje i oczekiwania finansowe? Podobno dwa razy do tej samej wody się nie wchodzi..." - czytamy we wpisie Zamachowskiej. Jak zapewnia ostatnim w tym temacie.

d19smga

Podziel się opinią

Share
d19smga
d19smga