Trwa ładowanie...

Monika z "Rolnik szuka żony" w szpitalu. "Już piąty dzień umieram"

Historia Moniki pokazuje, że nie wolno bagatelizować niepokojących objawów. Gdy ostry ból brzucha nie odpuszczał, uczestniczka "Rolnik szuka żony" musiała zgłosić się po pomoc w szpitalu.

Share
Monika z "Rolnik szuka żony" musiała trafić do lekarza
Monika z "Rolnik szuka żony" musiała trafić do lekarzaŹródło: Facebook, fot: Rolnik szuka żony 7
d35kehm

Produkcja "Rolnik szuka żony" pracuje nad 8. sezonem programu telewizji publicznej, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów i internautów. Zanim jednak poznamy nowych bohaterów randkowego show, minie jeszcze trochę czasu. Bohaterowie, którzy będą chcieli znaleźć miłość w programie, muszą się liczyć z tym, że ich życie prywatne i zawodowe będzie wystawione jak na świeczniku. Fani programu do dziś śledzą losy uczestników pierwszych edycji, a także tych, które dopiero co się zakończyły.

Przekonuje się o tym m.in. Monika z siódmej edycji, której wpisy o problemach zdrowotnych szybko obiegły sieć.

Zobacz: Te pary rozstały się po udziale w "Rolnik szuka żony"

Monika poskarżyła się na dolegliwości na swoim instagramowym profilu. Wydaje się, że na początku bagatelizowała objawy, bo pytała, czy może ktoś z jej znajomych mógłby podać jej kroplówkę.

d35kehm

"Już piąty dzień umieram. Ząb mnie nie boli, po prostu nie mam apetytu, zwraca się i boli mnie brzuch" - napisała.

Problemy się jednak nasilały i była konieczna wizyta w szpitalu, skąd opublikowała ostatecznie zdjęcie. Na miejscu okazało się, że ból był oznaką zapalenia wyrostka robaczkowego. A to już nie żarty.

Monika wcześniej miała wyrywaną ósemkę i była przekonana, że bóle są po prostu efektem zabiegu.

"Żeby nie było, moja ósemka i wyrostek to dwie inne sprawy. Tylko taki głupi zbieg okoliczności sprawił, że się zeszły w czasie. Pewnie też dlatego nie mogłam dojść do siebie" - dodała.

d35kehm

Monika w 7. edycji "Rolnik szuka żony" była kandydatką Maćka. Ostatecznie wybrał Ilonę, jednak po zakończeniu nagrywania show para nie stworzyła długiej relacji - ich związek nie przetrwał. Za to między kandydatkami na żonę narodziła się przyjaźń.

d35kehm

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35kehm
d35kehm