Wielki sekret. Agnieszka i Robert z "Rolnik szuka żony" dopiero teraz się przyznali, że mają drugie dziecko

Agnieszka i Robert poznali się w programie "Rolnik szuka żony"
Agnieszka i Robert poznali się w programie "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © AKPA

24.07.2021 15:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka i Robert z "Rolnik szuka żony" zrobili fanom niemałą niespodziankę. Jak gdyby nigdy nic obwieścili na Instagramie, że na świat przyszło ich drugie dziecko. Skąd ten szok? Internauci nie mieli nawet pojęcia, że wybranka rolnika była w ciąży.

Agnieszka i Robert poznali się w 2. edycji "Rolnik szuka żony" i od razu wpadli sobie w oko. Ani ona, ani on nie mieli wątpliwości, że są dla siebie stworzeni. Już w trakcie programu oboje przyznali, że ich największym marzeniem jest założenie rodziny. I tak 2 kwietnia 2016 r. zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak", a już 18 marca 2017 r. powitali na świecie ukochanego syna Tomasza. Później słuch o nich nieco zaginął. Co prawda, raz na jakiś czas pokazywali w mediach społecznościowych, jak wygląda ich codziennie życie, ale nie wzbudzali w internautach tylu emocji, co ich niektórzy koledzy z "Rolnik szuka żony".

Dopiero teraz o państwie Filochowskich znów jest głośno. Powód? Po raz drugi zostali rodzicami! Mało tego, żaden z fanów nie miał nawet pojęcia, że wybranka rolnika była w kolejnej ciąży.

"Pierwsze spotkanie... Kolejny raz szczęście uśmiechnęło się do Nas. Adaś ur. 16.07.2021 r." - napisała Agnieszka na Instagramie, przy okazji pokazując zdjęcie noworodka.

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także