Trwa ładowanie...

Monika z "Love island" na gali Fame MMA. Wyglądała obłędnie!

Monika Kozakiewicz z programu "Love island. Wyspa miłości" robi furorę na Instagramie. Jej ostatnie zdjęcie na profilu wywołało zachwyt. Jedną z komentujących osób był jej chłopak Paweł Tyburski.

Share
Monika z "Love island" na gali Fame MMA. Wyglądała obłędnie!
Źródło: Materiały prasowe
d1ejtua

Program "Love island. Wyspa miłość" przyniósł niespodziewaną popularność jego uczestnikom. Miliony osób śledziły co tydzień kolejne parowania mieszkańców hiszpańskiej willi.

Najwięcej emocji wzbudzała postać Moniki zakochanej we Franku, której niespodziewanym pocieszycielem okazał się Paweł Tyburski. Przypadek sprawił, że para bliżej się poznała i... zakochała. Niestety, nie udało im się dotrwać do finału "Love island".

Monika i Paweł postanowili jednak udowodnić, że traktują znajomość bardzo poważnie. Na instagramowych profilach obojga co chwila pojawiają się zdjęcia "zakochańców". Ostatnio Monika pochwaliła się fotografią, w której pojechała na galę Fame MMA do Gdańska.

d1ejtua

Błyszcząca kreacja, makijaż w typie glow spowodował falę komentarzy internautów dotyczących zarówno stroju, jak i make-upu.

Nas jednak najbardziej zainteresowała wymiana zdań między Moniką a Pawłem, który napisał komentarz: "Fajna jesteś. Wolna?". Na odpowiedź pięknej blondynki nie trzeba było długo czekać. "Nieee, zarobiona" – odpisała.

Lubicie takie "instagramowe flirty"?

d1ejtua

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ejtua
d1ejtua