Trwa ładowanie...

"Love island. Wyspa miłości". Franek i Marietta zebrali 40 tys. zł

Franek Rumak nie ukrywa, że zmagał się z chorobą nowotworową. Finalista "Love Island. Wyspa miłości" chce wykorzystać swoją popularność do tego, aby pomagać innym.

"Love island. Wyspa miłości". Franek i Marietta zebrali 40 tys. złŹródło: Instagram.com
d6z23xj
d6z23xj

Mimo że program "Love Island. Wyspa miłości" dobiegł już końca, to pary, które tam powstały wciąż wzbudzają sporo emocji. Szczególną sympatią cieszą się Marietta Fiedor i Franek Rumak. Oboje są bardzo aktywni na Instagramie, a swoją popularność postanowili przekuć w coś dobrego.

Ostatnio zorganizowali zbiórkę na rzecz osób zmagających się z chorobą nowotworową.

ZOBACZ: Bliźniacy z „Love Island” – jak wyglądali przed laty?

- Jednym z moich marzeń, które zrodziło się u mnie podczas któregoś z kolejnych pobytów w szpitalu było to, że chciałbym móc w jakiś sposób pomagać ludziom dotkniętych chorobą nowotworową. Już po 1,5 roku, po diagnozie na mojego FB wrzuciłem pierwszy w życiu post odnośnie raka, mojej transformacji, tego, co siedzi mi w głowie oraz tego, jak postrzegam świat. Odzew był niesamowity - napisał na Instagramie Franek Rumak.

d6z23xj

Dzięki zaangażowaniu Franka i Marietty udało się zebrać 40 tys. zł w 4 dni.

- Marzenia się nie spełniają. Na marzenia się zapie**la i daje się całe serducho. A gdy ktoś staje ci na drodze i próbuje ci zabrać twoje marzenia...pokaż mu środkowy palec i powiedz, żeby spadał - kontynuuje uczestnik show.

Franek Rumak sam zmagał się z nowotworem. Na szczęście udało mu się pokonać tę ciężką chorobę, a swoją popularność chce wykorzystać do tego, aby pomagać innym.

d6z23xj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6z23xj