Trwa ładowanie...
d3wuvhl

Monika Pietrasińska rozpoczyna karierę muzyczną

Share
Monika Pietrasińska rozpoczyna karierę muzyczną
Źródło: ONS.pl
d3wuvhl

W maju do sieci wyciekł niepublikowany utwór Moniki Pietrasińskiej pod tytułem „Gloria”. Chociaż nie podbił on stacji radiowych, stał się niezwykle popularny, a na jego temat wypowiadał się nawet Kuba Wojewódzki.

– Nagraliśmy kawałek z producentem, zaśpiewałam tekst specjalnie napisany dla mnie. Potem piosenka przeleżała dwa tygodnie w szufladzie, ponieważ nie pozwoliłam na jej używanie, bo nie była dopracowana. Ale niestety stało się tak, że ktoś ją znalazł na prywatnej playliście producenta i tak trafiła do mediów – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Monika Pietrasińska.

Modelka przyznaje, że nagranie utworu „Gloria” nie było jej pierwszym podejściem do śpiewania.

d3wuvhl

– 2 lata temu brałam udział w lekcjach wokalnych, ale skończyło się na zaledwie czterech, więc jestem bez żadnego warsztatu. Wtedy też ktoś powiedział, że umiem śpiewać i powinnam spróbować swoich sił na poważnie. Miałam nawet przesłuchanie u producenta, który był wniebowzięty i zaskoczony. Wtedy faktycznie byłam zachwycona pomysłem, ale mój słomiany zapał doprowadził do tego, że projekt muzyczny zszedł na dalszy plan – opowiada Monika Pietrasińska.

Aktorka zapowiada również, że na jednym utworze się nie skończy. Najbliższe plany związane są z nagraniem kolejnego utworu oraz zrealizowaniem klipów.

– W tej chwili zaczęłam brać lekcje u jednego z najlepszych nauczycieli śpiewu w Warszawie, który dokładnie wyjaśni mi, jak zinterpretować piosenkę. Zawsze jak śpiewasz czyjś utwór, to trudno jest z własną wersją. Oczywiście można to zrobić samemu, ale gdy podpowie mi doświadczony artysta, co trzeba robić, jest łatwiej. To też wiąże się z tym, że zostanie napisana dla mnie kolejna piosenka, do której nagram teledysk. Utwór, który trafił w eter, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Myślę czy nie zrealizować do niego klipu. Piosenka jest naprawdę świetna. Napisał ją ktoś, kto mnie dobrze znał. Odsłania ona moją wrażliwszą stronę – dodaje Pietrasińska.

Monika Pietrasińska zdobyła popularność dzięki emitowanemu na kanale VIVA Polska serialowi „Miłość na bogato”. Obecnie w telewizji wyświetlany jest sezon drugi produkcji, której ostatni odcinek zaplanowany jest na 24 maja.

d3wuvhl

Podziel się opinią

Share
d3wuvhl
d3wuvhl