Monika Miller ma chorobę dwubiegunową. Jej partner ujawnił, co jest najgorsze

Monika Miller boryka się z chorobą
Monika Miller boryka się z chorobą
Źródło zdjęć: © kapif | KAPIF.pl

16.02.2024 13:19, aktual.: 16.02.2024 13:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Miller przyciąga uwagę mediów wyrazistym wizerunkiem, ale jak zawsze podkreśla, w głębi duszy jest niezwykle wrażliwą osobą. Być może nie każdy wie, że wnuczka znanego polityka lewicy mierzy się z chorobą dwubiegunową. O tym, jak na co dzień stara się z nią radzić, opowiedziała niedawno w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Monika Miller wkroczyła do show-biznesu w 2018 roku dzięki Leszkowi Millerowi, który pochwalił się zdjęciem z wnuczką w mediach społecznościowych. Za sprawą swojego nietuzinkowego wizerunku (ciało 29-latki jest pokryte licznymi tatuażami, kolczykami), dziewczyna błyskawicznie przyciągnęła uwagę mediów i skwapliwie ją wykorzystała.

W 2019 roku wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", pojawiła się w talk-show Kuby Wojewódzkiego, a w 2020 roku dołączyła do ekipy serialu "Gliniarze", gdzie wciela się w postać Żanety Kujawskiej, policyjnej informatyczki. Ostatnio można ją było oglądać także w reality show dostępnym na Playerze TVN - "Królowe przetrwania", a w piątkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" pojawiła się rozmowa z Moniką Miller.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Gwiazda telewizji gościła w swoim domu kamery śniadaniowego programu TVN, pokazując nie tyle to, jak mieszka, ale i swoje bogate wnętrze oraz liczne pasje. Jak wyznała w rozmowie z reporterką "Dzień Dobry TVN", to właśnie malowanie pomaga jej w chorobie. - Są takie momenty, że jestem w stanach depresyjnych i w sumie to tylko malowanie mnie uspokaja, jest jak medytacja.

Na co choruje Monika Miller?

Monika Miller zmaga się z chorobą dwubiegunową, której towarzyszą m.in. ataki paniki czy też wspomniane stany depresyjne. Mimo wahań nastrojów wnuczka byłego premiera stara się jednak normalnie funkcjonować.

Ukojenie przynosi jej sztuka, a także bliscy, przede wszystkim partner, Pavlo Moskalenko, który jest dla niej prawdziwym wsparciem. Moskalenko zapytany o to, czy choroba ukochanej mocno wpływa na ich codzienność, stwierdził, że najtrudniejsze są ataki paniki, choć wie już, jak w takich sytuacjach reagować.

Jak podkreślił, Monika Miller nigdy nie ukrywała przed nim swojej choroby, a ta nie stanowi dla niego żadnego problemu, deklarował przed kamerą.

Monika Miller o trudnym dzieciństwie

Wnuczka Leszka Millera wyznała przed kamerami TVN, że trudności miewała już także w dzieciństwie, kiedy za sprawą nazwiska i politycznej działalności dziadka, była obiektem kpin ze strony rówieśników. Jak przyznała, koledzy ze szkoły "wyżywali się na niej", a ona nie raz myślała o tym, by zmienić nazwisko.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o serialach, które "ubito" zdecydowanie za wcześnie oraz wymieniamy te, które powinny pożegnać się z widzami już kilka sezonów temu. Możecie nas słuchać na Spotify, Apple Podcasts, YouTube oraz w AudioteceOpen FM.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (253)
Zobacz także