Dorota Wellman i Marcin Prokop mieli konflikt z Edwardem Miszczakiem? "Nie lubi nas"

Edward Miszczak nie pałał sympatią do Doroty Wellman i Marcina Prokopa
Edward Miszczak nie pałał sympatią do Doroty Wellman i Marcina Prokopa
Źródło zdjęć: © KAPiF

15.02.2024 14:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć trudno uwierzyć, że Dorota Wellman i Marcin Prokop kiedykolwiek mieli wrogów, trudno przeczyć faktom. Jak przyznała prowadząca "Dzień Dobry TVN" Edward Miszczak miał do tego duetu spore "ale". Kompletnie nie wierzył w ich talent.

Marcin Prokop to jeden z najbardziej lubianych i docenianych prezenterów w polskiej telewizji. W duecie z równie profesjonalną Dorotą Wellman nie mają sobie równych. Żywiołem pary jest prowadzenie programów na żywo, co zresztą wielokrotnie już udowodnili. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, a z każdej opresji na wizji potrafią wyjść obronną ręką. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i swojemu profesjonalizmowi prezenterzy stali się jednymi z największych gwiazd TVN.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Edward Miszczak nie wierzył w Dorotę Wellman i Marcina Prokopa

Choć trudno w to uwierzyć, na przestrzeni lat znaleźli się i tacy, którzy nie wierzyli w ten idealnie zgrany duet. Jeszcze trudniej uwierzyć w to, że tą osobą był... Edward Miszczak. Ówczesny dyrektor programowy TVN nawet nie potrafił ukryć, że nie pała sympatią do Wellman i Prokopa. Gdy prezenterzy zgłosili swoją kandydaturę na prowadzących "Dzień Dobry TVN", padło kilka gorzkich słów pod ich adresem.

- Edward Miszczak odebrał telefon i powiedział, że jest zainteresowany, choć nas nie lubi. Naprawdę cytuję, on to wie przecież. Łatwo sprawdzić u źródła. (...) Dostaliśmy pracę w 'Dzień dobry TVN', którą uwielbiamy ze względu na to, że to jest program na żywo i on nas kręci, bo wszystko się może zdarzyć, a w montowanym zawsze coś wytniesz, a my nie lubimy, jak się nam coś wycina - opowiadała Wellman w programie "Gwiazdy Sołtysika".

Wyobrażacie sobie telewizję bez duetu Wellman-Prokop?

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o serialach, które "ubito" zdecydowanie za wcześnie oraz wymieniamy te, które powinny pożegnać się z widzami już kilka sezonów temu. Możecie nas słuchać na Spotify, Apple Podcasts, YouTube oraz w AudioteceOpen FM.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także