Monika z "Love Island" powiększyła biust. "9 dni po operacji"

Monika Kozakiewicz z "Love Island" przeszła operację powiększenia biustu
Monika Kozakiewicz z "Love Island" przeszła operację powiększenia biustu
Źródło zdjęć: © YouTube

16.07.2020 08:34, aktual.: 01.03.2022 13:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Kozakiewicz z "Love Island" postanowiła pójść w ślady swojej koleżanki z programu, Marietty Fiedor, i powiększyć biust. Efektami swojej metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. Przy okazji podziękowała też lekarzowi, który "wyczarował jej" nowy wygląd.

Monika Kozakiewicz była jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek pierwszej polskiej edycji "Love Island". Blondwłosa 23-latka, która po nałożeniu na twarz kilku warstw kremu stawała się "niedotykalska", zdobyła rzeszę fanów. Po zakończeniu programu grono jej fanów powiększyło się kilkukrotnie, o czym świadczy choćby liczba obserwatorów na jej profilu na Instagramie (199 tys. osób).

Dotychczas Monika pokazywała w sieci efekty swojej pracy (jest makijażystką) oraz romantyczne zdjęcia z Pawłem, z którym związała się jeszcze w programie. Ostatnio jednak poszła o krok dalej i zrelacjonowała przebieg operacji powiększenia biustu, której się poddała.

W relacjach na InstaStory zapewniała fanów, że mimo drobnego dyskomfortu, świetnie czuje się po zabiegu. Podkreśliła też, że jest niezwykle zadowolona z efektów przemiany.

- Żyję moi mili zatroskani. Śpię cały czas. Mam stado zwierząt afrykańskich na klacie, ale nie, że jakoś dramatycznie. Nawet ręce podnoszę. Do usłyszenia później. Jestem podekscytowana. Dzisiaj nie zasnę - mówiła.

Nieco ponad tydzień po operacji Monika opublikowała na Instagramie wpis, w którym podziękowała lekarzowi za jego pracę i podzieliła się swoją radością z nowego wyglądu.

"9 dni po operacji. (...) Jestem sooooł happy, że trafiłam w ręce doktora, który wyczarował mi nowy biust. Fascynujące!!! Dlaczego nadal ten temat jest wstydliwy i krępujący dla wielu osób, dla wielu kobiet?" - napisała i opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje swój nowy biust.

Jak wam się podoba jej metamorfoza? Widzicie różnicę?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (85)
Zobacz także