Trwa ładowanie...

Monika Goździalska była w "Big Brotherze". Zdradziła, ile jej płacili

Goździalska pojawiła się w dwóch edycjach show "Big Brother". Nie ukrywa, że był to dobry sposób na zarobek. Wtedy uczestnicy dostawali 2 tys. zł tygodniowo.

Share
Monika Goździalska była w "Big Brotherze". Zdradziła, ile jej płacili
Źródło: Instagram.com
d2qhiot

Monika Goździalska była uczestniczką 3. edycji "Big Brothera". Później wystąpiła też w 5. edycji, której uczestnikami były gwiazdy. Celebrytka dołączyła do ekipy gwiazd po tygodniu od rozpoczęcia show i bardzo dobrze wspomina tę przygodę. W rozmowie z Wirtualną Polską Goździalska wyjawiła, czy otrzymywała pieniądze za udział w reality.

ZOBACZ: Uczestniczka "Masterchefa" wstydzi się sesji w "CKM-ie"? "Widzę u siebie mankamenty"

Okazuje się, że każdy tydzień był płatny i to całkiem nieźle.

d2qhiot

- Jak ja byłam w trzeciej edycji, płacono nam pieniądze. Na tamte czasy to był dobry zarobek. Płacono nam 2 tys. zł za tydzień. Jak byliśmy w "Big Brotherze" z gwiazdami, to płacono kilkanaście tys. tygodniowo. Teraz uczestnicy też dostają pieniądze, bo zrezygnowali z prac, mają rachunki. No, ale zarabiają. Nie sądzę, że telewizja płaci nie wiadomo ile, jak spadają stawki za reklamy. Poza tym większość ludzi zgodzi się na udział w programie telewizyjnym nawet za symboliczną kwotę.

Monika Goździalska nie zabawiła za długo w programie. Z powodu choroby dziecka zrezygnowała z udziału w "Big Brotherze", zanim odbyły się eliminacje.

Okazuje się, że uczestnicy obecnej edycji show także dostają pieniądze za udział w reality. Stawka jest dużo niższa i jak udało nam się dowiedzieć wynosi zaledwie 50 zł za dzień.

Oglądacie "Big Brothera"?

d2qhiot

Podziel się opinią

Share
d2qhiot
d2qhiot