Trwa ładowanie...
d3s3icr

Monika Goździalska była w "Big Brotherze". Zdradziła, ile jej płacili

Goździalska pojawiła się w dwóch edycjach show "Big Brother". Nie ukrywa, że był to dobry sposób na zarobek. Wtedy uczestnicy dostawali 2 tys. zł tygodniowo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Goździalska była uczestniczką programu "Big Brother"
Monika Goździalska była uczestniczką programu "Big Brother" (Instagram.com)
d3s3icr

Monika Goździalska była uczestniczką 3. edycji "Big Brothera". Później wystąpiła też w 5. edycji, której uczestnikami były gwiazdy. Celebrytka dołączyła do ekipy gwiazd po tygodniu od rozpoczęcia show i bardzo dobrze wspomina tę przygodę. W rozmowie z Wirtualną Polską Goździalska wyjawiła, czy otrzymywała pieniądze za udział w reality.

ZOBACZ: Uczestniczka "Masterchefa" wstydzi się sesji w "CKM-ie"? "Widzę u siebie mankamenty"

Okazuje się, że każdy tydzień był płatny i to całkiem nieźle.

d3s3icr

- Jak ja byłam w trzeciej edycji, płacono nam pieniądze. Na tamte czasy to był dobry zarobek. Płacono nam 2 tys. zł za tydzień. Jak byliśmy w "Big Brotherze" z gwiazdami, to płacono kilkanaście tys. tygodniowo. Teraz uczestnicy też dostają pieniądze, bo zrezygnowali z prac, mają rachunki. No, ale zarabiają. Nie sądzę, że telewizja płaci nie wiadomo ile, jak spadają stawki za reklamy. Poza tym większość ludzi zgodzi się na udział w programie telewizyjnym nawet za symboliczną kwotę.

Przeczytaj: Rutowicz zdradza kulisy "Big Brothera"

Monika Goździalska nie zabawiła za długo w programie. Z powodu choroby dziecka zrezygnowała z udziału w "Big Brotherze", zanim odbyły się eliminacje.

Okazuje się, że uczestnicy obecnej edycji show także dostają pieniądze za udział w reality. Stawka jest dużo niższa i jak udało nam się dowiedzieć wynosi zaledwie 50 zł za dzień.

Oglądacie "Big Brothera"?

d3s3icr

Podziel się opinią

Share

d3s3icr

d3s3icr