Trwa ładowanie...
ycipk-1gwnqs

Monika Goździalska była w "Big Brotherze". Zdradziła, ile jej płacili

Goździalska pojawiła się w dwóch edycjach show "Big Brother". Nie ukrywa, że był to dobry sposób na zarobek. Wtedy uczestnicy dostawali 2 tys. zł tygodniowo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Goździalska była uczestniczką programu "Big Brother"
Monika Goździalska była uczestniczką programu "Big Brother" (Instagram.com)
ycipk-1gwnqs

Monika Goździalska była uczestniczką 3. edycji "Big Brothera". Później wystąpiła też w 5. edycji, której uczestnikami były gwiazdy. Celebrytka dołączyła do ekipy gwiazd po tygodniu od rozpoczęcia show i bardzo dobrze wspomina tę przygodę. W rozmowie z Wirtualną Polską Goździalska wyjawiła, czy otrzymywała pieniądze za udział w reality.

ZOBACZ: Uczestniczka "Masterchefa" wstydzi się sesji w "CKM-ie"? "Widzę u siebie mankamenty"

ycipk-1gwnqs

Okazuje się, że każdy tydzień był płatny i to całkiem nieźle.

- Jak ja byłam w trzeciej edycji, płacono nam pieniądze. Na tamte czasy to był dobry zarobek. Płacono nam 2 tys. zł za tydzień. Jak byliśmy w "Big Brotherze" z gwiazdami, to płacono kilkanaście tys. tygodniowo. Teraz uczestnicy też dostają pieniądze, bo zrezygnowali z prac, mają rachunki. No, ale zarabiają. Nie sądzę, że telewizja płaci nie wiadomo ile, jak spadają stawki za reklamy. Poza tym większość ludzi zgodzi się na udział w programie telewizyjnym nawet za symboliczną kwotę.

Przeczytaj: Rutowicz zdradza kulisy "Big Brothera"

Monika Goździalska nie zabawiła za długo w programie. Z powodu choroby dziecka zrezygnowała z udziału w "Big Brotherze", zanim odbyły się eliminacje.

ycipk-1gwnqs

Okazuje się, że uczestnicy obecnej edycji show także dostają pieniądze za udział w reality. Stawka jest dużo niższa i jak udało nam się dowiedzieć wynosi zaledwie 50 zł za dzień.

Oglądacie "Big Brothera"?

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1gwnqs

ycipk-1gwnqs
ycipk-1gwnqs