RozrywkaJolanta Rutowicz zdradza kulisy "Big Brother"

Jolanta Rutowicz zdradza kulisy "Big Brother"

Jolanta Rutowicz zdradza kulisy "Big Brother"
Źródło zdjęć: © AKPA

28.06.2012 14:26, aktual.: 25.11.2013 13:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jolanta Rutowicz, jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek reality show "Big Brother" niebawem wyda swoją pierwsza książkę. Jak zdradziła autorka tego potencjalnego bestseleru, na łamach swojej publikacji ujawni kulisy jednej z największych telewizyjnych produkcji.

Rutowicz wyznała, że po kilku latach od czasu pobytu w domu Wielkiego Brata wreszcie może ujawnić prawdę o swojej roli w tym programie. Na zachętę dla czytelników Jolanta Rutowicz wyjawia, że Jola z ekranów telewizorów była tworem wymyślonym na potrzeby programu.

- Postać była wykreowana, pomysł wziął się z Londynu. Miałam podpisaną umowę na postać w "Big Brother", na postać wizerunkową - wyznaje Rutowicz i od razu się tłumaczy, dlaczego przystała na tę rzekomą propozycję.

- Opiszę troszeczkę takiej całej prawdy. Bo będąc dziewczynką nieświadomą show-biznesu, ja wierzyłam w to wszystko co pisały gazety. Byłam tym światem zafascynowana, a teraz już wiem, że jest trochę inaczej.To było założenie maski na jakiś okres czasu i ta książka będzie takim krokiem kiedy ja ją zdejmuję - zapowiada Jolanta Rutowicz.

Cóż, to zaskakujące rewelacje zwłaszcza dla tych, którym wydawało się do tej pory, że Rutowicz z "Big Brother" i Jolanta Rutowicz poza nim, to wciąż jedna i ta sama osoba.
Być może jednak była uczestniczka reality show tak bardzo przyzwyczaiła się do narzuconego jej wizerunku, że nie potrafi się z nim rozstać.

Obraz
© (fot. AKPA)
Obraz
© (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także