Nowa prowadząca w TVP. Widzowie dobrze ją znają

Monika Andrzejczak dołączy do "Panoramy"
Monika Andrzejczak dołączy do "Panoramy"
Źródło zdjęć: © TVP

23.10.2023 08:47, aktual.: 23.10.2023 10:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ostatnim czasie wiele mówi się o zbliżających się zmianach kadrowych w TVP. Tymczasem "Panorama" zyskała nową twarz. Do grona prowadzących dołączyła jedna z pogodynek stacji - Monika Andrzejczak.

Po wygranych przez opozycję wyborach parlamentarnych z 15 października jednym z gorących tematów jest to, jak zmieni się telewizja publiczna po utworzeniu nowego rządu. Nie brakuje głosów, że już teraz część pracowników TVP1 i TVP Info nosi się z zamiarem odejścia. Nieoficjalnie podaje się, że wśród nazwisk, które mogą zniknąć ze stacji, są Bartłomiej Graczak i Adrian Borecki, o czym więcej w tekście WP Wiadomości.

"Atmosfera w TVP w związku z prawdopodobną utratą władzy przez PiS jak na Titanicu" - pisały Wirtualne Media o tym, co dzieje się w kulisach publicznego nadawcy. To nie znaczy jednak, że w TVP nie pojawiają się nowe osoby czy nie ma awansów. Do grona prowadzących "Panoramę" dołączyła, znana widzom dotychczas jako pogodynka, Monika Andrzejczak.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Ciągle jestem w podróży... albo z ziemi obiecanej do Warszawy, albo z ekipą telewizyjną przemierzam Polskę. Wkrótce turystyczna Polska nie będzie mieć przede mną żadnych tajemnic! Nie boję się wyzwań. Jak coś robię, to dokładnie. Ale to nie znaczy, że nie bywam szalona" - tak o sobie pisze prezenterka na stronie TVP Info.

Dotychczas Monika Andrzejczak prowadziła wydania pogody na antenach telewizji publicznej. Z TVP związała się ponad 20 lat temu, gdy wygrała casting na prezenterkę w łódzkim oddziale.

Teraz, jak przekazało Centrum Informacji TVP, Andrzejczyk poprowadzi poranne wydawania "Panoramy", które widzowie oglądają w przerwie "Pytania na śniadanie".

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (45)
Zobacz także