Trwa ładowanie...
d4ia4zs

"Modelki 3.0": Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego dostanie swój program!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Modelki 3.0": Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego dostanie swój program!
(AKPA)
d4ia4zs

Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego zajmuje się szeroko pojętym modelingiem. Bierze udział w sesjach zdjęciowych i chodzi po wybiegach u największych projektantów mody w Polsce. Już we wrześniu poprowadzi na antenie TVN Style program "Modelki 3.0" i będzie miała okazję sprawdzić się w roli gospodyni telewizyjnego show.

Renata Kaczoruk w swoim formacie będzie w przybliżać zwykłemu śmiertelnikowi, jak wygląda prawdziwe życie modelek od kuchni. W premierowych odcinkach gospodyni show weźmie pod lupę dwie stolice światowej mody: Paryż i Mediolan oraz Warszawę.

- Dziewczyna Wojewódzkiego razem ze swoimi gośćmi udowodni, że modeling to nie tylko ekskluzywne bankiety czy ciekawi ludzie, ale też nieregularne zarobki, sesje w ekstremalnych warunkach czy ciągłe życie na walizkach. Renata Kaczoruk obnaży prawdę o modelingu. Pokaże, jak zmienił się w ciągu ostatnich 15 lat, jakie przełożenie na kontrakty mają serwisy społecznościowe - powiedział informator jednego z serwisów plotkarskich.

d4ia4zs

Podobno gośćmi show "Modelki 3.0" będą: Monika Jagaciak JAC, Anna Jagodzińska czy Ola Rudnicka. W programie Kaczoruk postara się odpowiedzieć na na odwieczne pytanie, czy szczupła sylwetka, kości policzkowe i długie nogi są gwarancją sukcesu w modelingu?

Program dziewczyny Wojewódzkiego ma szansę zostać hitem tej jesieni?

(fot. ONS.pl)

* ZOBACZ TEŻ: #gwiazdy: Narzeczona zaniepokojona zachowaniem Wojewódzkiego*

d4ia4zs

Podziel się opinią

Share

d4ia4zs

d4ia4zs