Trwa ładowanie...

Miszczak poucza Kuźniara: "Musi nauczyć się pracować w duecie"

Share
Miszczak poucza Kuźniara: "Musi nauczyć się pracować w duecie"
Źródło: AKPA
d1dmbrn

Jarosław Kuźniar jakiś czas temu dołączył do grona współprowadzących "Dzień Dobry TVN", zajmując tym samym miejsce Roberta Kantereita u boku Anny Kalczyńskiej-Maciejowskiej. Do tej pory dziennikarz związany był z TVN24, gdzie prowadził poranne pasmo tej stacji. W swojej dotychczasowej pracy dziennikarz zajmował się informacjami z kraju i ze świata z zakresu polityki i gospodarki. Co więcej, w programie "Wstajesz i wiesz" grał pierwsze skrzypce i kontrolował rozmowy z zaproszonymi gośćmi.

W nowej pracy Jarosław Kuźniar wciąż nie może wyzbyć się formalnego języka i sztywnej etykiety. W "Dzień Dobry TVN" luźny styl bycia jest właściwie pożądany, gdyż wymaga tego formuła śniadaniowego magazynu. Jak się okazuje, to nie lekka tematyka, która dominuje w programie, nastręczają dziennikarzowi najwięcej kłopotu. Najtrudniejsza jest dla niego współpraca z drugim współprowadzącym programu, który też powinien mieć możliwość dojścia do głosu.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

O to, jak Kuźniar radzi sobei w nowej roli zapytano ostatnio Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego stacji, który postanowił dać publicznie dziennikarzowi kilka rad.

d1dmbrn

- Świetnie, choć co prawda czasami wydaje mu się jeszcze, że jest solowym prowadzącym. Pracy w duecie trzeba się nauczyć, zrozumieć, że czasami koleżanka musi zafunkcjonować. Dlatego też wprowadziłem taką zasadę, że od czasu do czasu, kiedy jest jakaś trudniejsza rozmowa, prowadzą ją pojedynczo, żeby nie wchodzili sobie w paradę. Poza tym, uważam, że wszystko jest w porządku. Kuźniar ma pewien temperament polityczny, a ten główny hejt, który go spotkał właśnie z tym się wiąże - powiedział w wywiadzie z serwisem dziennik.pl.

Zanim został prowadzącym "Dzień Dobry TVN", Kuźniar nie ukrywał swojego pogardliwego stosunku do programów śniadaniowych. Choć obecnie dziennikarz twierdzi, że praca w porannym magazynie nie jest wcale tak prosta jak mogłoby się to wydawać, to koledzy ze stacji raczej długo nie zapomną mu wcześniejszych wypowiedzi.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d1dmbrn

Podziel się opinią

Share
d1dmbrn
d1dmbrn