Trwa ładowanie...

"Mistrzowie Kabaretu": gdzie i kiedy oglądać najśmieszniejszy program ramówki?

Zapraszamy na nowy cykl "Mistrzowie Kabaretu", którego gospodarzem jest Maciej Orłoś. Osiem niezwykłych spektakli wyłącznie w Telewizji WP.

dm2ofyu
dm2ofyu

Już 26 maja pierwszy odcinek, a w nim Kabaret Moralnego Niepokoju. Zobacz koniecznie, jego twórcy nie będą w przyszłości ani młodsi, ani chudsi niż teraz.

Kabaret Moralnego Niepokoju już od przeszło dwudziestu lat bawi nawet najbardziej wybrednych widzów. Nieustająco śmieszny, aktualny i trafnie puentujący absurdy polskiej rzeczywistości. Podczas cyklu "Mistrzowie Kabaretu" zespół, w którego składzie występują m.in.: Robert Górski znany szerokiej publiczności również z "Ucha Prezesa" czy Magdalena Stużyńska, bohaterka serialu "Złotopolscy" czy "Przyjaciółki", przedstawi typowy dla siebie zbiór skeczy i piosenek. W programie m.in.: kultowy "Jerzyk, dziś nie piję" - czyli co zrobić, gdy żona zabrania mężowi napić się z kolegami. Oprócz tego takie hity jak "Palenie" - zaskakująca rozmowa właścicieli psów czy "Odrabianie lekcji" - czyli codzienny koszmar każdego dziecka i rodzica. Jedno jest pewne - będzie inteligentnie i śmiesznie… do łez!

Występują:

Robert Górski
Przemysław Borkowski
Mikołaj Cieślak
Rafał Zbieć
Magdalena Stużyńska

* Premiera 1 odc. 26.05 godz. 19:50*
Premiera 2 odc. 02.06 godz. 19:50

Premiera 3 odc. 09.06 godz. 19:50

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Kabaret Ani Mru Mru.

Jak to? Z tym pytaniem podczas swojego występu zmierzy się kabaret Ani Mru-Mru. To filozoficzne pytanie dotyczy przecież wszelkich sfer życia i to właśnie jest nieodparcie śmieszne. Ze sceny rozśmiesza duet Wójcików (którzy nie są spokrewnieni) oraz Waldemar Wilkołek, który powoli wyrasta na drugiego wicelidera grupy. Możemy też uspokoić widzów, że tytuł "ostatnie takie trio", nie zwiastuje zakończenia kariery a wręcz przeciwnie. Jest to niestandardowa zapowiedź powiększenia składu o grupę brazylijskich tancerek, prestidigitatora i kilku czołowych piłkarzy...

dm2ofyu

Występują:

Waldemar Wilkołek
Michał Wójcik
Marcin Wójcik

* Premiera 4 odc. 16.06 godz. 20:00*
* Premiera 5 odc. 23.06 godz. 20:00*

Premiera 6 odc. 30.06 godz. 20:00

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Kabaret Jurki

Kabaret Jurki to czwórka scenicznych indywidualności, które świetnie się uzupełniają. Skecze, monologi i piosenki, a wszystko z dużą dozą improwizacji. Podczas cyklu "Mistrzowie Kabaretu" przedstawią różne oblicza świąt w najnowszym spektaklu "Święta polskie)".

Występują:

Agnieszka Marylka Litwin
Wojciech Kamiński
Przemysław Sasza Żejmo
Marek Litwin

Premiera 7 odc. 07.07 godz. 20:00

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Grzegorz Halama

Po kilku latach przerwy na scenę powraca znany z charakterystycznego żółtego golfu Grzegorz Halama). W przewrotnym występie opowiada o zmaganiu się z otyłością. Połączenie poważnego problemu z ogromnym dystansem artysty daje widzowi do myślenia nieco więcej niż klasyczny kabaret. Lubimy sympatycznego grubaska i życzmy mu jak najlepiej. Grzegorz Halama Oklasky, to pan Józek i jego kurczaki piosenki, skecze, monologi, a nawet obcojęzyczne teksty – tłumaczone z różnym skutkiem. Od samego początku, do końca bohaterowie, w których wciela się Grzegorz Halama udzielają nam wskazówek jak żyć… z różnym skutkiem.

dm2ofyu
dm2ofyu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dm2ofyu