Trwa ładowanie...
d3sq4ai

"Milionerzy": widzowie znów wytykają za proste pytanie. Równanie było warte ćwierć miliona

Uczestniczka szła przez program jak burza i natknęła się na równanie z dwiema niewiadomymi. Rzeczywiście było tak proste? Internauci w mig je rozwiązali.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Uczestniczka po dziesięciu pytaniach jest nadal w grze
Uczestniczka po dziesięciu pytaniach jest nadal w grze (kadr z programu)
d3sq4ai

Magdalena Rybicka przebojem przeszła przez cały odcinek, zdobywając imponującą kwotę i ma szanse na jeszcze większą nagrodę. Gdy padło pytanie, na co ją przeznaczy, miała gotową odpowiedź. - Chciałabym kupić dużą działkę za Warszawą, marzy mi się chodzenie boso po trawie – powiedziała Ubrańskiemu . Jak się okazało, mąż uczestniczki miał nieco inne marzenie, co do wydania wygranej. - Po cichu rozmawiałem z żoną o nowym wydechu do motocykla – stwierdził żartobliwie.

   kadr z programu
(kadr z programu)

Trzeba przyznać, że zabawne w odcinku były nie tylko odpowiedzi, ale i pytania. Wystarczy wspomnieć przewrotne „od czego odżegnują się PiS i PO”. Produkcja ewidentnie postawiła w tym odcinku na żarty, bo kolejne pytanie już dotyczyło zabawnego, śląskiego tłumaczenia tytułów książek. Uczestniczka dobrze radziła sobie z większością, a tam, gdzie nie była pewna, rozsądnie wybierała koła ratunkowe. Znajomy dobrze podpowiedział w przypadku aerostatu lżejszego od powiertrza że poprawną odpowiedzią jest sterowiec. Publiczność natomiast - że obi to pas służący do przepasania talii, czyli kibici.

   kadr z programu
(kadr z programu)

I jeśli przy wcześniejszych zagadnieniach można było się chwilę zastanowić, to widzowie nie mają wątpliwości, że pytanie o ćwierć miliona okazało się naprawdę łatwe. Jeśli kosz z grzybami waży 4 kilo, a jest lżejszy o 3 kilo od grzybów, to ile waży sam kosz? – brzmiało. - Byłam na mat-fizie, studiowałam na politechnice, jak źle odpowiem, będzie skucha – mówiła zawodniczka. Bez trudu jednak rozwiązała równanie z dwiema niewiadomymi. W kojenym odcinnku będzie grała o główną nagrodę, ale nie ma już kół ratunkowych.

d3sq4ai

Internauci jednak nie szczędzili uszczypliwości. Znów, podobnie jak przy ostatnim pytaniu o milion, uznali, że zadanie jest zbyt proste. A wy co sądzicie o tym zadaniu?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3sq4ai

Podziel się opinią

Share
d3sq4ai
d3sq4ai