Rozrywka"Milionerzy": uczestniczkę "zatkało" już na drugim pytaniu. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki

"Milionerzy": uczestniczkę "zatkało" już na drugim pytaniu. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki

"Milionerzy": uczestniczkę "zatkało" już na drugim pytaniu. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki
Źródło zdjęć: © WP.PL
Magdalena Sawicka

18.04.2017 22:20, aktual.: 24.05.2017 14:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uczestnicy programu wywołują skrajne emocje. Natalia z ostatniego odcinka nie miała jednak szczęścia. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki. "Błagam niech już odpadnie" - to najłagodniejsze opinie jakie można o niej przeczytać w mediach społecznościowych.

Na etapie eliminacyjnym prawidłowo odpowiedzieli wszyscy, jednak to 23-letnia Natalia była najszybsza. Jak się okazało na prezentacji, uczestniczka ukończyła technikum hotelarskie i przyszła do programu z nadzieją na wygranie co najmniej 200 tys. zł., które umożliwiłoby jej otworzenie wymarzonego gospodarstwa agroturystycznego.

Pierwsze pytanie o to, czym jest mankiet, Natalia przeszła bezproblemowo. Przy drugim, dotyczącym podstawowej wiedzy o szachach, zaczęły się problemy. Uczestniczka show poprosiła o pierwsze koło ratunkowe "Pytanie do publiczności". Widzowie zebrani studiu jednogłośnie zaznaczyli prawidłową odpowiedź i Natalia im zaufała.

Kolejne kłopoty 23-latka zaczęła mieć na etapie gry o 5000 zł. Czwarte pytanie dotyczyło OPEC. Spójrzmy prawdzie w oczy! Choć internauci upierają się, że Natalia miała bajecznie łatwą drogę do miliona, kto z nas nie miałby wątpliwości przy tym pytaniu patrząc głęboko w oczy Hubertowi Urbańskiemu? (Ja miałabym.) Natalia poprosiła o koło ratunkowe "Pół na pół", które rozwiało jej wątpliwości i zaznaczyła prawidłową odpowiedź. Przy kolejnym, gdy stawką było 10 tys. zł., uczestniczka "Milionerów" znów poprosiła o pomoc i zadzwoniła do swojej przyjaciółki. Wspólnymi siłami udało im prawidłowej odpowiedzi.

Natalia wykorzystała wszystkie koła ratunkowe, które najprawdopodobniej przydałoby się jej przy pytaniu za 20 tys. zł. Niestety, 23-latka nie miała pojęcia kto był pierwszym człowiekiem na księżycu i zrezygnowała z dalszej gry. Internauci byli wobec niej bezlitośni, m.in. dlatego, że zastanawiając się nad odpowiedzią uczestniczka pomyliła Louis Armstronga z Neilem. Czy ich szydercze komentarze są uzasadnione?

Obraz
© WP.PL

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (464)
Zobacz także