Trwa ładowanie...

Milionerzy TVN: w poniedziałek, 4 marca padnie pytanie za milion. Maksymilian Bilewicz wygra?

Milionerzy TVN: w poniedziałek, 4 marca Maksymilian Bilewicz usłyszy pytanie za milion. Czy udzieli poprawnej odpowiedzi?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Milionerzy TVN: w poniedziałek, 4 marca padnie pytanie za milion. Maksymilian Bilewicz wygra?Źródło: Facebook.com
d46va8f
d46va8f

Milionerzy TVN - padnie pytanie za milion

W poniedziałek, 4 marca w teleturnieju „Milionerzy” padnie pytanie za milion złotych. Szansę na zostanie milionerem otrzyma 24-letni Maksymilian Bilewicz. Przypominamy, że dotychczas w polskiej edycji „Milionerów” pełną pulę udało się wygrać jedynie dwóm osobom. Na pytania za milion złotych prawidłowych odpowiedzi udzielili Maria Romanek w 2018 roku oraz Krzysztof Wójcik w 2010. Pani Maria musiała rozwiązać wówczas zadanie matematyczne, a pan Krzysztof odpowiedzieć, na jakim instrumencie gra Czesław Mozil.

Milionerzy TVN - czy Maksymilian Bilewicz wygra?

W poniedziałkowym odcinku „Milionerów” szansę na wygranie głównej nagrody otrzyma 24-letni student z Poznania, Maksymilian Bilewicz. W poprzednim odcinku, w czwartek 28 lutego, udzielił prawidłowej odpowiedzi na pytanie warte 500 tysięcy złotych. Pytanie zadanie przez Huberta Urbańskiego brzmiało następująco: „Z ilu salw składa się salut narodowy, zarezerwowany dla najważniejszych uroczystości państwowych i wojskowych?”. Uczestnik skorzystał z koła ratunkowego „pół na pół”, a po odrzuceniu błędnych odpowiedzi musiały wybierać między 5 i 21 salwami. Bilewicz zaznaczył drugą opcję, która okazała się poprawną odpowiedzią.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d46va8f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46va8f