Trwa ładowanie...
d4n2w7t

Milionerzy TVN: w poniedziałek, 4 marca padnie pytanie za milion. Maksymilian Bilewicz wygra?

Milionerzy TVN: w poniedziałek, 4 marca Maksymilian Bilewicz usłyszy pytanie za milion. Czy udzieli poprawnej odpowiedzi?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Milionerzy TVN: w poniedziałek, 4 marca padnie pytanie za milion. Maksymilian Bilewicz wygra?
Milionerzy TVN: w poniedziałek, 4 marca padnie pytanie za milion. Maksymilian Bilewicz wygra? (Facebook.com)
d4n2w7t

Milionerzy TVN - padnie pytanie za milion

W poniedziałek, 4 marca w teleturnieju „Milionerzy” padnie pytanie za milion złotych. Szansę na zostanie milionerem otrzyma 24-letni Maksymilian Bilewicz. Przypominamy, że dotychczas w polskiej edycji „Milionerów” pełną pulę udało się wygrać jedynie dwóm osobom. Na pytania za milion złotych prawidłowych odpowiedzi udzielili Maria Romanek w 2018 roku oraz Krzysztof Wójcik w 2010. Pani Maria musiała rozwiązać wówczas zadanie matematyczne, a pan Krzysztof odpowiedzieć, na jakim instrumencie gra Czesław Mozil.

Milionerzy TVN - czy Maksymilian Bilewicz wygra?

W poniedziałkowym odcinku „Milionerów” szansę na wygranie głównej nagrody otrzyma 24-letni student z Poznania, Maksymilian Bilewicz. W poprzednim odcinku, w czwartek 28 lutego, udzielił prawidłowej odpowiedzi na pytanie warte 500 tysięcy złotych. Pytanie zadanie przez Huberta Urbańskiego brzmiało następująco: „Z ilu salw składa się salut narodowy, zarezerwowany dla najważniejszych uroczystości państwowych i wojskowych?”. Uczestnik skorzystał z koła ratunkowego „pół na pół”, a po odrzuceniu błędnych odpowiedzi musiały wybierać między 5 i 21 salwami. Bilewicz zaznaczył drugą opcję, która okazała się poprawną odpowiedzią.

d4n2w7t

O tym, czy Maksymilian Bilewicz zostanie Milionerem, przekonamy się w poniedziałek, 4 marca. Teleturniej rozpoczyna się o godzinie 20:55 w TVN.

d4n2w7t

Podziel się opinią

Share

d4n2w7t

d4n2w7t