Trwa ładowanie...

"Milionerzy": Sylwester z prezydentem Andrzejem Dudą hitem odcinka

Twórcy pytań w "Milionerach" znów w formie. Tym razem próbowali zagiąć uczestniczkę z Iławy. Nic z tego!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Milionerzy": Sylwester z prezydentem Andrzejem Dudą hitem odcinkaŹródło: TVN/x-news
d42gmlo
d42gmlo

Spędzenie sylwestrowej nocy z Polsatem lub TVP nigdy nie należało do najciekawszych propozycji. Na szczęście zawsze można liczyć na kreatywność internautów, która, nie oszukujmy się, nie zna granic. Pod koniec 2016 roku na Facebooku powstało wydarzenie zatytułowane "Sylwester z Andrzejem Dudą", na które każdy z nas mógł się zapisać.

Internetowa impreza przerosła oczekiwania samych twórców, bowiem satyryczne wydarzenie zrobiło prawdziwą furorę! Co minutę pojawiały się dziesiątki komentarzy, a ponad 300 tys. osób zadeklarowało, że wpadnie pobawić się na parkiecie razem z prezydentem. Prześmiewcze wpisy zamieszczane z fałszywych kont znanych osób zostały okrzyknięte najśmieszniejszymi tzw. viralami ostatnich dni 2016 roku.

Dlaczego o tym przypominamy w marcu? Otóż jedno z pytań w trwającej obecnie edycji "Milionerów" dotyczyło właśnie tej akcji. Uczestniczka usłyszała następujące pytanie: "Setki tysięcy internautów zadeklarowały na jednym z portali społecznościowych chęć mentalnego obchodzenia sylwestra z?". Do wyboru miała następujące opcje: prezesem Kaczyńskim, premier Szydło, prezydentem Dudą lub przewodniczącym Schetyną.

d42gmlo

Zawodniczka, która, jak przypomniał Hubert Urbański, ukończyła 3 kierunki studiów, nie miała najmniejszego problemu z zaznaczeniem poprawnej odpowiedzi. Znacznie więcej wątpliwości pojawiło się za to przy pytaniu dotyczącym Kodeksu karnego. Uczestniczka zachodziła w głowę, w jakim akcie prawnym należy szukać informacji na temat konsekwencji, jakie grożą za sutenerstwo w Polsce. Tylko dzięki skorzystaniu z koła ratunkowego, awansowała do kolejnego etapu gry. Oczywiście ten fakt nie umknął uwadze czujnych widzów, którzy zasypali Twittera prześmiewczymi komentarzami.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d42gmlo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42gmlo