Trwa ładowanie...

"Milionerzy". Pytanie o glukozę sprawiło uczestnikowi ogromną trudność

Uczestnik najnowszego odcinka "Milionerów" nie krył swojego zaskoczenia i przerażenia, gdy w pewnym momencie usłyszał pytanie dotyczące glukozy. Jak sobie poradził?
Share
Obecny sezon "Milionerów" różni się od poprzednich edycji
Obecny sezon "Milionerów" różni się od poprzednich edycjiŹródło: fot. TVN
d2pbn16

W czwartkowym wydaniu "Milionerów" o wielkie pieniądze powalczył Dominik ze wsi Ropica Polska. Mężczyzna studiujący prawo i filologię germańską raczej nie miał większej trudności z pierwszymi pytaniami. Choć po drodze stracił telefon do przyjaciela, to jednak dopiero pytanie za 40 tys. złotych było dla niego mocno stresującym doświadczeniem. Uczestnik nie ukrywał, że drży na samą myśl wyboru poprawnej odpowiedzi. A pytanie brzmiało następująco: "Najwięcej glukozy zużywa:"

A: trzustka

B: wątroba

d2pbn16

C: serce

D: mózg

Dominik był kompletnie zaskoczony swoim pytaniem w "Milionerach" fot. TVN
Dominik był kompletnie zaskoczony swoim pytaniem w "Milionerach" Źródło: fot. TVN

Na początku Dominik w swoim wywodzie stwierdził, że najbardziej mu pasuje odpowiedź C, czyli serce. Jednak nie był do końca pewny, więc wziął pół na pół. I okazało się, że jego przeczucie było błędne, bo po odrzuceniu dwóch odpowiedzi pozostały wątroba i mózg. Uczestnik postanowił zaryzykować i postawił na odpowiedź D: mózg. To okazało się szczęśliwym strzałem. Mężczyzna nie krył swojej radości. Odcinek skończył się w momencie, gdy miał na koncie już 75 tys. złotych. A pytanie z glukozą zapewne zapamięta całe życie.

d2pbn16

Przypomnijmy, że nowy sezon "Milionerów" wrócił w połowie lutego. Z racji pandemii koronawirusa ta edycja jest wyjątkowa – w studio nie zasiada widownia. Tym samym w programie zrezygnowano z pytania do publiczności jako koła ratunkowego. Po raz pierwszy w historii polskiej wersji show uczestnicy mogą skorzystać z zamiany pytania. "Milionerów" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:55 na antenie TVN.

Zadanie w "Power Couple" przerośnie Rubików?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2pbn16

Podziel się opinią

Share
d2pbn16
d2pbn16