Trwa ładowanie...

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź padła, ale nie została uznana. Nietypowa sytuacja

Artur z Wrocławia był pewny siebie, a przez pierwsze pytania poniedziałkowego odcinka szedł jak burza. To jednak go zgubiło. Pospieszył się z odpowiedzią, a gdy w ułamku sekundy poprawił się i udzielił poprawnej, nie została ona uznana.

Uczestnik podał prawidłową odpowiedź, ale jej nie uznano Uczestnik podał prawidłową odpowiedź, ale jej nie uznano Źródło: Player.pl
d15afpe
d15afpe

Drugim zawodnikiem w poniedziałkowym odcinku był Artur Czechowicz z Wrocławia. Z wykształcenia jest rusycystą i mówi w trzech językach obcych, a pracuje w firmie zajmującej się skanerami ortodontycznymi. W rozmowie z Hubertem Urbańskim zasugerował, że ewentualną wygraną przeznaczy na podróż do Finlandii, ponieważ kolejnym językiem obcym, którego się uczy jest właśnie fiński.

Niestety, wymarzona wycieczka będzie musiała jeszcze poczekać, ponieważ w "Milionerach" Arturowi udało się wygrać zaledwie 1000 zł. Jak do tego doszło?

Kogo Hubert Urbański poprosiłby o pomoc w "Milionerach"?

Z pierwszymi trzema pytaniami uczestnik rozprawił się bez problemu. Nie potrzebował kół ratunkowych i dłuższego czasu na zastanowienie. W kolejnym etapie gry Artur miał do wygrania 5000 zł.

d15afpe

Pytanie czwarte brzmiało: Imperium Inków rozciągało się:

A. na północy Ameryki Północnej

B. na południu Ameryki Północnej

C. na wschodzie Ameryki Południowej

D. na zachodzie Ameryki Południowej

Artur najpierw odpowiedział: "Definitywnie C", a po ułamku sekundy dodał "nie, definitywnie D". Niestety, zgodnie z zasadami zaliczona została pierwsza podana odpowiedź, która była błędna. Do Wrocławia uczestnik wrócił z gwarantowanym tysiącem złotych.

d15afpe

Słuchasz podcastów? Jeśli tak, spróbuj nowej produkcji WP Kultura o filmach, netfliksach, książkach i telewizji. "Clickbait. Podcast o popkulturze" dostępny jest na Spotify oraz w aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d15afpe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15afpe