Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz
25-01-2017 10:19

"Milionerzy": popularny program powraca. Kiedy emisja? Jakie nowości czekają na widzów?

"Milionerzy" - jeden z najpopularniejszych teleturniejów na świecie - powraca do Polski. Po niemal siedmioletniej przerwie telewizja TVN zdecydowała się ponownie dać szansę programowi i włączyła go do swojej wiosennej ramówki. Podobnie jak w poprzednich sezonach w roli prowadzącego zobaczymy Huberta Urbańskiego. Co nowego zaoferują nam "Milionerzy"? Kiedy zaplanowano emisję pierwszego odcinka?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Milionerzy": popularny program powraca. Kiedy emisja? Jakie nowości czekają na widzów?Źródło: Agencja TVN/x-news
d4g1cp9
d4g1cp9

"Milionerzy" wracają do TVN, a wraz z nimi zupełnie nowe emocje i nowi gracze. Formuła programu nie uległa większym zmianom. Uczestnicy będą musieli zmierzyć się z dwunastoma (a nie piętnastoma, jak to było w pierwszych seriach programu) pytaniami, których stopień trudności wzrasta wraz z przebiegiem gry. Po udzieleniu odpowiedzi na ostatnie z nich, gracz wygrywa milion złotych. Standardowo uczestnicy będą mogli skorzystać z trzech kół ratunkowych. Tradycyjnie określone zostały również kwoty gwarantowane - 1000 złotych i 40000 złotych, które kolejno wygrywa się po udzieleniu odpowiedzi na drugie i siódme pytanie.

Prowadzącym "Milionerów" będzie Hubert Urbański. Prezenter zdradził w jednym z wywiadów, by gracze z przymrużeniem oka traktowali jego podchwytliwe pytania.

Jakie nowości czekają na nas w nadchodzącej edycji "Milionerów"? Największą zmianą w programie będzie nieco odświeżona wersja koła ratunkowego "telefon do przyjaciela", które stanie się "pytaniem do przyjaciela". Osoba mogąca pomóc uczestnikowi w trakcie gry, będzie bowiem przebywać w studiu w specjalnym odseparowanym pomieszczeniu.

d4g1cp9

Pierwszy odcinek "Milionerów" wyemitowany zostanie 13 lutego o godzinie 20:55. Program będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o tej samej porze.

Agencja TVN/x-news
Źródło: Agencja TVN/x-news

Jak dotąd polska edycja „Milionerów” doczekała się 688 odcinków. Pytanie o główną nagrodę zadano jedynie dwanaście razy, z czego tylko raz uczestnik udzielił na nie poprawnej odpowiedzi. Jedynym jak na razie zwycięzcą polskich "Milionerów" jest Krzysztof Wójcik.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4g1cp9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4g1cp9