Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
milionerzy
oprac. Anna Ryta
13-03-2020 17:58

"Milionerzy": padnie pytanie za pół miliona. Uczestnik ma szansę na główną wygraną

Marcin Kot stanie do gry o pół miliona złotych w "Milionerach". Urzędnik i radca prawny z Lublina idzie jak burza. Już dawno nie było w programie uczestnika, który znał odpowiedzi na pytania z tak różnych dziedzin.

"Milionerzy": padnie pytanie za pół miliona. Uczestnik ma szansę na główną wygranąŹródło: Materiały prasowe
dclx4ht
dclx4ht

"Milionerzy" wkraczają w decydującą fazę. Jednego z uczestników, Marcina Kota, od głównej wygranej dzielą tylko dwa pytania. Nie ma już żadnego koła ratunkowego. Czy zachowa zimną krew? Prywatnie uważa się za pechowca, czy tym razem los się do niego uśmiechnie?

ZOBACZ WIDEO: Hubert Urbański radzi: Trzeba się skupić na rozrywce

Podczas dotychczasowej gry wyzwaniem okazało się pytanie za ćwierć miliona złotych, które brzmiało: "Czego zażądał od Dawida król Saul za rękę swojej córki Mikal?". Odpowiedzi wyglądały następująco:

A. dziesięciorga uszu Rzymian
B. stu napletków Filistynów
C. tysiąca głów Moabitów
D. miliona dłoni Edomitów

dclx4ht

Na samym początku uczestnik skorzystał z pomocy publiczności, która w 57 proc. zaznaczyła wariant B. Nie przekonało to mężczyzny, dlatego postanowił zadzwonić do swojego kuzyna, który niestety, nie znał odpowiedzi na to pytanie. Gracz zaryzykował, zaznaczając "sto napletków Filistynów", co okazało się być właściwą decyzją.

Czy teraz pójdzie mu znacznie łatwiej i zgarnie główną nagrodę? Tego dowiemy się w poniedziałek (16 marca) o godz. 20:55 w TVN.

dclx4ht
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dclx4ht