Rozrywka"Milionerzy": dwa kroki do miliona i duże ryzyko. Uczestniczka wybrała zdrowy rosądek

"Milionerzy": dwa kroki do miliona i duże ryzyko. Uczestniczka wybrała zdrowy rosądek

"Milionerzy": dwa kroki do miliona i duże ryzyko. Uczestniczka wybrała zdrowy rosądek
Źródło zdjęć: © kadr z programu
Urszula Korąkiewicz

27.03.2018 21:47, aktual.: 28.03.2018 11:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Było naprawdę blisko. Uczestniczka miała szansę na milion, ale zamiast ryzyka wybrała zdrowy rozsądek i... sporą kwotę. Czy jej następca zawalczy o główną wygraną?

Magdalena Rybicka miała przed sobą dwa pytania do miliona, ale już żadnego koła ratunkowego. Mimo to postanowiła zagrać o najwyższą stawkę. - Kojarzy mi się z amerykańskim prezydentem. Nie znam odpowiedzi na to pytanie, ale się zastanowię - mówiła, analizując każdą odpowiedź (fot. na górze - przyp. red.). Ostatecznie jednak, nie mając już dodatkowego wsparcia, postanowiła zrezygnować. Zdobyła jednak imponującą kwotę 250 tys. zł.

Obraz
© kadr z programu

Kolejnym uczestnikiem był Andrzej Gręziak, historyk i muzyk z Warszawy Początkowo sprzyjało mu szczęście. Szczególnie, gdy otrzymał pytanie o najsłynniejszą salę BHP. - Pytanie jest wspaniałe, bo kocham ówczesną Solidarność - wyznał i zaznaczył Stocznię Gdańską, przy okazji przybliżając krótką historię działalności Solidarności.

Obraz
© kadr z programu

By zdobyć 10 tys., musiał z kolei odpowiedzieć, jakiego koloru pelerynę ma…Superman. Trudno się oprzeć wrażeniu, że pytania mu sprzyjały. Przy piłkarsko-muzycznym zagadnieniu o to, kto śpiewał hymn Polski na mundialu w 2001 r., wsparł się kołem 50/50, ale dobrze wytypował Marka Torzewskiego. Na koniec odcinka wygrał 75 tys., dopasowując cytat do "Abecadła kaszubskiego". Czy w kolejnym odcinku wygra jeszcze większą kwotę? Trzymamy kciuki!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także