Już tak nie wygląda. Michalina z "Top Model" bardzo się zmieniła

Michalina Manios i Joanna Krupa
Michalina Manios i Joanna Krupa
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

20.05.2022 15:33, aktual.: 20.05.2022 17:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michalina Manios była pierwszą kobietą po korekcie płci, która dotarła do finału "Top Model" w 2011 r. Od tamtego czasu wiele się u niej zmieniło. Po kilku latach rzuciła modeling, wyjechała z Polski i skupiła się na zupełnie innych ścieżkach kariery. Przeszła też wielką metamorfozę.

Michalina Manios była 22-latką ze wsi Szadek, gdy wzięła udział w "Top Model" w 2011 r. Od początku mówiła, że jest osobą transseksualną po korekcie płci. - Od urodzenia miałam drobny defekt, który wymagał naprawy. Mój organizm wytwarzał zarówno gonady męskie, jak i żeńskie. To był hermafrodytyzm. Długo się męczyłam, zanim doszłam do tego, co jest teraz - wyznała w programie.

Manios doszła do finału, gdzie zajęła trzecie miejsce, co umożliwiło jej kontynuowanie kariery modelki. Przez kilka lat pracowała w zawodzie i pokazywała się na ściankach, ale później doszła do wniosku, że źle się czuje w świecie modelingu.

Kilka lat po "Top Model" wróciła do telewizji jako aspirująca piosenkarka. - Tak naprawdę muzyka jest moją pierwszą pasją - opowiadała w jednym z wywiadów Michalina, która od dziecka brała udział w konkursach wokalnych. W dorosłym życiu postanowiła spełnić swoje marzenie i zaprezentowała swój talent na scenie "Dzień Dobry TVN". Próbowała też swoich sił w "The Voice of Poland", jednak żaden z trenerów nie zainteresował się jej głosem.

Kilka lat temu Michalina kompletnie odcięła się od show-biznesu. Studiowała skandynawistykę, a po jakimś czasie kontynuowała naukę w Sztokholmie. Zajęła się też rodzinnym biznesem (budowa ekologicznych domów z drewna w Skandynawii), by w końcu pójść na swoje.

Michalina spotkała się z dawną rywalką, a dziś żoną Krzysztofa Ibisza
Michalina spotkała się z dawną rywalką, a dziś żoną Krzysztofa Ibisza© Instagram

Dziś Michalina Manios łączy pracę nauczycielki języka szwedzkiego z karierą modelki. Podjęła współpracę ze sztokholmską agencją i wygląda na to, że w końcu odnalazła się w świecie sesji i wybiegów.

O tym, jak bardzo się zmieniła, można się przekonać na jej profilu na Instagramie. Zdjęcie z Michaliną wrzuciła też ostatnio Joanna Kudzbalska. Dawna rywalka z "Top Model", a dziś żona Krzysztofa Ibisza, z którą Manios spotkała się niedawno w Sopocie.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)
Zobacz także