Michał z "Rolnik szuka żony" do kandydatki: "Ty jesteś dziełem sztuki"

Michał ma 23 lata i uważa, że jest gotowy na bycie mężem
Michał ma 23 lata i uważa, że jest gotowy na bycie mężem
Źródło zdjęć: © TVP
Basia Żelazko

02.10.2022 21:21, aktual.: 02.10.2022 21:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najmłodszy uczestnik tej edycji "Rolnik szuka żony" miał bardzo nietypowe podejście do wyboru kandydatek. Drugi odcinek programu może udowadniać, że Michał miał rację!

Michał to 23-letni rolnik. Nie ma doświadczenia w relacjach z dziewczynami, nigdy nie był w długim i poważnym związku. Mimo to uważa, że jest gotowy do zawarcia małżeństwa. Z ufnością patrzy w przyszłość, do tego stopnia, że w dużej mierze powierzył swój los czystemu trafowi!

Gdy otrzymał od Marty Manowskiej stertę listów, od razu odłożył jeden z nich. Powiedział zaskoczonej prowadzącej, że bez względu na to, co w nim przeczyta, zaprosi jego nadawczynię na randkę. Nie musiał pluć sobie w brodę, list go oczarował, a dziewczyna ze zdjęć skradła jego serce.

W drugim odcinku przyznał, że "weszła mu do głowy" i ciągle o niej myślał, czekając na spotkanie. Nadawczynią "szczęśliwego" listu była dwudziestoletnia Adrianna z Łodzi. Przed spotkaniem z rolnikiem obawiała się jednego: jak zareaguje na jej tatuaże, których ma kilka. Po krótkim powitaniu zapytała o to Michała wprost:

- Super są! Ty jesteś dziełem sztuki i nosisz na sobie sześć kolejnych dzieł sztuki - mówił wyraźnie zauroczony dziewczyną chłopak. Wszystko wskazuje na to, że jego ryzyko się opłaciło! W trzecim odcinku poznamy kandydatki, które rolnik zaprosi na swoje gospodarstwo. Myślicie, że będzie wśród nich Adrianna?

Obraz
© TVP
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także