Trwa ładowanie...

Michał Piróg nie jest zły na Antoniego Pawlickiego? Tancerz skomentował głośny konflikt

Ostatni odcinek "Azja Express" wzbudził ogromne emocje. Antek Pawlicki i jego kolega Paweł Ławrynowicz stracili wiele w oczach widzów przez swoje homofobiczne teksty, a Michał Piróg wprost mówił, że nie darzy tego duetu sympatią. Teraz choreograf komentuje konflikt. Czy w Indiach górę wzięły emocje?

Michał Piróg nie jest zły na Antoniego Pawlickiego? Tancerz skomentował głośny konfliktŹródło: Instagram.com
d173ngt
d173ngt

Piróg napisał na Instagramie, co teraz myśli o zaistniałej sytuacji. Tłumaczy, że program był kręcony w ciężkich warunkach i apeluje o zdrowy rozsądek w wydawaniu osądów.

- Moi drodzy od zeszłej środy nie milknie afera dotycząca ostatniego odcinka programu Azja Express. Mojego konfliktu z Antkiem i Pawłem. Chciałbym prosić o zdrowy rozsądek w tej sprawie. Jest to program dosyć ciężki i wymagający. Wszyscy byliśmy podczas wyścigu zmęczeni - wyznał Piróg (zachowano oryginalną pisownię).

Przyznaje, że choć na pewno nie zaprzyjaźnił się z Antkiem i Pawłem, to w czasie realizacji programu umieli się porozumieć.

- Czasami w emocjach lub żartach padały słowa, które mogą wywołać skrajne emocje. Fakt jest taki, że nie żywię żadnych negatywnych uczuć ze względu na zaistniałą sytuacje do chłopaków. Nie zmienia to faktu, iż nie był to duet, z którym się szczególnie zaprzyjaźniłem. Wynika to z odmiennych charakterów. Zarazem mimo różnic spędziliśmy wiele chwil na długich rozmowach i wymianie poglądów - napisał na Instagramie Michał Piróg (zachowano oryginalną pisownię).

d173ngt

Chociaż uważa, że zachowanie chłopaków nie było właściwe, nie chce też wyolbrzymiać tego, co się stało.

- Proszę o nie demonizowanie całej tej sytuacji. Również proszę o zastanowienie się nad reakcjami na kwestie które nas bulwersują. Lincz i kamienowanie nie są metodami słusznymi. Pamiętajmy, żeby kierowały nami zdrowy rozsądek i analityczne myślenie. Dziękuje pięknie i niezmiennie życzę miłego dnia - wyznał na Instagramie (zachowano oryginalną pisownię).

Jakie macie zdanie na ten temat? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz też: Wierzbicka żali się: "Paweł powiedział, że nie jestem aktorką, a celebrytką"

d173ngt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d173ngt