Michał Piróg komentuje męską parę w "Tańcu z gwiazdami". "Nie wiem, czy jestem gotowy"

Michał Piróg komentuje jednopłciową parę w "Tańcu z gwiazdami"
Michał Piróg komentuje jednopłciową parę w "Tańcu z gwiazdami"
Źródło zdjęć: © AKPA

04.08.2022 12:50, aktual.: 04.08.2022 14:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tancerz i choreograf udzielił krótkiego wywiadu na temat zbliżającej się edycji "Tańca z gwiazdami". Michał Piróg przyznaje, że zna zarówno Michała Danilczuka, jak i Jacka Jelonka, i jest ciekaw ich poczynań w show. Żartuje, że "nie wie, czy jest na to gotowy".

Już 29 sierpnia 2022 r. na Polsacie zostanie wyemitowany pierwszy odcinek 13. serii programu "Taniec z gwiazdami". Wokół niej jest głośno, ponieważ pierwszy raz w historii polskiej edycji tego formatu na parkiecie pojawi się para jednopłciowa. Jedną z gwiazd najnowszej serii programu jest Jacek Jelonek, natomiast jego trenerem Michał Danilczuk.

Dla niektórych jest to sytuacja ciekawa, dla innych kontrowersyjna. Są też widzowie, którzy wątpią, aby konserwatywna Polska była gotowa na męską parę w "Tańcu z gwiazdami". A co na ten temat myśli Michał Piróg?

- Nie wiem, czy ja jestem gotowy. Taniec jak taniec i tak większość ludzi nie zna się na tym, co widzi. Jeśli będzie spełniało kryteria, będzie nas emocjonowało i będzie dobrze wykonane, to spoko - powiedział choreograf w rozmowie z Jastrząbpost.pl.

Michał Piróg przyznał, że zna zarówno Jacka Jelonka, jak i jego tanecznego partnera. Zastanawia się, jak sobie poradzą ze względu na różnice w posturze.

- [...] Mam nadzieję, że mając tak dobrego partnera, Jacek jakoś da sobie tam radę. Bardziej zastanawia mnie to, jak to będzie, bo Jacek jest większy i cięższy. Nie to, że będę śledzić, ale z ciekawością sobie na pewno zobaczę. Reszty pewnie nie zobaczę, tak tutaj jestem ciekaw tych rozwiązań i tego, co wymyślą choreografowie - przyznał tancerz.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także