Michał Kostrzewski pokazał zdjęcie z partnerką. Wspólni znajomi z TVP nie kryli euforii

Michał Kostrzewski jest jurorem w programie "You can dance - nowa generacja"
Michał Kostrzewski jest jurorem w programie "You can dance - nowa generacja"
Źródło zdjęć: © AKPA

01.07.2021 12:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michał Kostrzewski, nowa gwiazda TVP, a prywatnie brat Małgorzaty Rozenek, po latach emigracji wrócił do Polski. W kraju na nowo układa sobie nie tylko karierę, ale i życie prywatne z nową partnerką. Co ciekawe ona też, i to od lat, współpracuje z TVP.

Już jesienią w TVP zobaczymy program "You can dance - nowa generacja", którego jedną z gwiazd jest Michał "Mischa" Kostrzewski. Dla starszego brata Małgorzaty Rozenek będzie to telewizyjny debiut. Kostrzewski jest uznanym tancerzem i choreografem. Ukończył Szkołę Baletową im. Romana Turczynowicza w Warszawie, a niedługo potem zaczął wielką zagraniczną karierę. Przez długie lata mieszkał we Francji. Był solistą w operze w Monte Carlo, a ostatnio w Lyonie, gdzie zajmował się także choreografią.

Nad Sekwaną Kostrzewski zbudował też swoje osobiste życie. Ożenił się z pochodzącą z Rosji tancerką, z którą ma troje dzieci. Nieco ponad rok temu małżonkowie rozwiedli się, a Kostrzewski stara się na nowo ułożyć sobie życie w Polsce, u boku nowej partnerki.

Niedawno Kostrzewski pochwalił się na Instagramie zdjęciem z nową ukochaną. To znana stylistka fryzur Kinga Wielocha, która od lat współpracuje z Telewizją Polską. Trzeba przyznać, że nowy związek jurora "You can dance - nowa generacja" budzi wielkie emocje zwłaszcza wśród jego znajomych z TVP.

Wspólne zdjęcie Kostrzewskiego i Wielochy skomentowało wielu wspólnych znajomych z Woronicza. Szczególnie ciepło pozdrowiła ich Ida Nowakowska, która jest gospodynią tanecznego show, a być może, jak sugeruje odpowiedź Kostrzewskiego, także swatką.

Komentarz Idy Nowakowskiej pod postem Michała Kostrzewskiego
Komentarz Idy Nowakowskiej pod postem Michała Kostrzewskiego © Instagram

Wygląda na to, że współpraca z Telewizją Polską przyniosła Michałowi Kostrzewskiemu więcej, niż mógł się spodziewać.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także