Trwa ładowanie...

Michał Cholewiński zadebiutował w Polsacie

Były dziennikarz TVP Info po ponad półrocznej przerwie powrócił na antenę. Cholewiński w środowy poranek przywitał się z widzami Polsatu.

Share
Michał Cholewiński po raz pierwszy poprowadził poranny program Polsatu "Nowy dzień".
Michał Cholewiński po raz pierwszy poprowadził poranny program Polsatu "Nowy dzień".Źródło: Polsat
dpljl0a

Michał Cholewiński po sześciu latach pracy w TVP Info rozstał się ze stacją. Widzowie od dawna nie mogli zobaczyć go na antenie, po tym, jak pod koniec października skrytykował na wizji wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia przepisów aborcyjnych. Wraz z żoną, również dziennikarką Agatą Cholewińską zostali od listopada przeniesieni do grupy rezerwowej.

- Nie rozumiem, dlaczego Trybunał Konstytucyjny w tym czasie rozedrgania, poważnych, innych problemów w Polsce, ale także zaniepokojenia wielu ludzi, podjął tę sprawę i dopuszczono do tego, że to orzeczenie zapadło akurat w tym momencie - powiedział wówczas.

dpljl0a

Od czerwca br. dziennikarz pracuje w Polsacie. Został prowadzącym porannego pasma "Nowy dzień". Początkowo zapowiadano, że zadebiutuje w nowej pracy w Boże Ciało, czyli 3 czerwca, później że zacznie od nowego tygodnia. Z niewiadomych przyczyn Michał Cholewiński pojawił się na antenie dopiero w środę 9 czerwca.

Młoda gwardia w TVP zastępuje dotychczasowe gwiazdy

Jego nowa szefowa, Dorota Gawryluk, jeszcze przed debiutem dziennikarza w Polsacie nie mogła się go nachwalić.

- Chcę wykorzystać luz, energię i swobodę połączoną z umiejętnościami dziennikarskimi Michała w porannym paśmie "Nowy Dzień z Polsat News". To nasz sztandarowy poranny program Polsat News emitowany również na głównej antenie Polsatu - powiedziała w rozmowie z serwisem Wirtualne Media.

dpljl0a
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dpljl0a

Podziel się opinią

Share
dpljl0a
dpljl0a