Trwa ładowanie...

Miał zastąpić Janowskiego w "Jaka to melodia?". Norbi nie kryje zaskoczenia

Muzyk ma zostać nowym prowadzącym show? Jak udało się nam dowiedzieć, nie jest to jeszcze przesądzone.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Miał zastąpić Janowskiego w "Jaka to melodia?". Norbi nie kryje zaskoczenia
Źródło: ONS.pl
d3jzs30

Od jakiegoś czasu coraz głośniej mówi się o radykalnych zmianach, jakie mają dotknąć muzyczne show Telewizji Polskiej. Z najnowszych ustaleń wynika, że nadawany od 20 lat program wróci jesienią bez Roberta Janowskiego.

Jak donoszą Wirtualne Media, nową wersję programu początkowo przygotowywano z myślą o Halinie Młynkowej, która pierwotnie miała zastąpić Roberta Janowskiego. Ostatecznie jednak tak się nie stanie. Piosenkarka zrezygnowała z roli, a TVP zaczęła szukać innego prowadzącego. Choć media zdążyła już obiec wieść, że gospodarzem teleturnieju ma zostać Norbi, okazuje się, że sprawa właściwie jest jeszcze otwarta.

Zobacz także: Robert Janowski o pracy w "Jaka to melodia?"

Informacje postanowiliśmy zweryfikować u źródła. Norbi w rozmowie z nami nie krył zaskoczenia medialnymi doniesieniami i faktem, że fani zaczęli już mu gratulować nowej roli. – Wyczytałem te informacje w prasie. Nie mogę więc niczego potwierdzić ani zaprzeczyć – stwierdził krótko w rozmowie z nami.

d3jzs30

Nowy prowadzący "Jaka to melodia?" jest tajemnicą dla Roberta Janowskiego i jego menadżerki. Odkąd ich drogi z TVP się rozeszły nie otrzymują ze strony stacji informacji na temat programu. – To już nas nie dotyczy. Zmiana jest zmianą. To widzowie zadecydują, jak wypadnie. Chodzi o to, żeby to właśnie im się podobało – powiedziała w rozmowie z WP Teleshow Monika Janowska.

Niewykluczone, że stacja chce zrobić widzom niespodziankę i utrzymać nazwisko nowego gospodarza jak najdłużej w tajemnicy. Jednak kolejne doniesienia na temat programu wywołują coraz większe poirytowanie i niepokój widzów. TVP nie mogła więc być obojętna na burzę, jaka toczy się wokół show. Ostatecznie wystosowała oficjalne oświadczenie. - Pojawiające się w mediach informacje odnośnie programu Jaka to melodia są często plotkami mającymi zaszkodzić nowej odsłonie tego popularnego programu – czytamy w oświadczeniu zamieszczonym na stronie Centrum Informacji TVP.

Stacja postanowiła także odnieść się do wszystkich ostatnich doniesień związanych z "Jaka to melodia", w tym także tych dotyczących zawartości merytorycznej show. - Wszelkie informacje o pojawieniu się w "JTM" utworów disco polo są nieprawdziwe i nie mają potwierdzenia w faktach – czytamy dalej.

d3jzs30

Nie zabrakło także wzmianki o rozstaniu z Robertem Janowskim. Stacja dotąd nie komentowała sprawy. Teraz stwierdziła jedynie, że prezenter nie zapoznał się z proponowanymi zmianami i nie wykazał woli współpracy. Kwestia nowego gospodarza show jest jak na razie owiana tajemnicą. - Spekulacje na temat nowego prowadzącego program zostaną rozwiane podczas konferencji ramówkowej – podsumowuje TVP w oświadczeniu. Jesteście ciekawi nowej odsłony show?

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3jzs30

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jzs30
d3jzs30