RozrywkaMiał zastąpić Janowskiego w "Jaka to melodia?". Norbi nie kryje zaskoczenia

Miał zastąpić Janowskiego w "Jaka to melodia?". Norbi nie kryje zaskoczenia

Miał zastąpić Janowskiego w "Jaka to melodia?". Norbi nie kryje zaskoczenia
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Urszula Korąkiewicz

18.08.2018 12:12, aktual.: 19.08.2018 14:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Muzyk ma zostać nowym prowadzącym show? Jak udało się nam dowiedzieć, nie jest to jeszcze przesądzone.

Od jakiegoś czasu coraz głośniej mówi się o radykalnych zmianach, jakie mają dotknąć muzyczne show Telewizji Polskiej. Z najnowszych ustaleń wynika, że nadawany od 20 lat program wróci jesienią bez Roberta Janowskiego.

Jak donoszą Wirtualne Media, nową wersję programu początkowo przygotowywano z myślą o Halinie Młynkowej, która pierwotnie miała zastąpić Roberta Janowskiego. Ostatecznie jednak tak się nie stanie. Piosenkarka zrezygnowała z roli, a TVP zaczęła szukać innego prowadzącego. Choć media zdążyła już obiec wieść, że gospodarzem teleturnieju ma zostać Norbi, okazuje się, że sprawa właściwie jest jeszcze otwarta.

Informacje postanowiliśmy zweryfikować u źródła. Norbi w rozmowie z nami nie krył zaskoczenia medialnymi doniesieniami i faktem, że fani zaczęli już mu gratulować nowej roli. – Wyczytałem te informacje w prasie. Nie mogę więc niczego potwierdzić ani zaprzeczyć – stwierdził krótko w rozmowie z nami.

Nowy prowadzący "Jaka to melodia?" jest tajemnicą dla Roberta Janowskiego i jego menadżerki. Odkąd ich drogi z TVP się rozeszły nie otrzymują ze strony stacji informacji na temat programu. – To już nas nie dotyczy. Zmiana jest zmianą. To widzowie zadecydują, jak wypadnie. Chodzi o to, żeby to właśnie im się podobało – powiedziała w rozmowie z WP Teleshow Monika Janowska.

Niewykluczone, że stacja chce zrobić widzom niespodziankę i utrzymać nazwisko nowego gospodarza jak najdłużej w tajemnicy. Jednak kolejne doniesienia na temat programu wywołują coraz większe poirytowanie i niepokój widzów. TVP nie mogła więc być obojętna na burzę, jaka toczy się wokół show. Ostatecznie wystosowała oficjalne oświadczenie. - Pojawiające się w mediach informacje odnośnie programu Jaka to melodia są często plotkami mającymi zaszkodzić nowej odsłonie tego popularnego programu – czytamy w oświadczeniu zamieszczonym na stronie Centrum Informacji TVP.

Stacja postanowiła także odnieść się do wszystkich ostatnich doniesień związanych z "Jaka to melodia", w tym także tych dotyczących zawartości merytorycznej show. - Wszelkie informacje o pojawieniu się w "JTM" utworów disco polo są nieprawdziwe i nie mają potwierdzenia w faktach – czytamy dalej.

Nie zabrakło także wzmianki o rozstaniu z Robertem Janowskim. Stacja dotąd nie komentowała sprawy. Teraz stwierdziła jedynie, że prezenter nie zapoznał się z proponowanymi zmianami i nie wykazał woli współpracy. Kwestia nowego gospodarza show jest jak na razie owiana tajemnicą. - Spekulacje na temat nowego prowadzącego program zostaną rozwiane podczas konferencji ramówkowej – podsumowuje TVP w oświadczeniu. Jesteście ciekawi nowej odsłony show?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (732)
Zobacz także