Pięć lat temu sąd ogłosił jego upadłość. Teraz zarabia milion rocznie

Michał Wiśniewski miał ogromne długi
Michał Wiśniewski miał ogromne długi
Źródło zdjęć: © AKPA

11.03.2023 08:54, aktual.: 11.03.2023 12:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kilka lat temu pojawiła się w mediach informacja, że Michał Wiśniewski znalazł się w tak trudnej sytuacji finansowej, że sąd na wniosek lidera Ich Troje ogłosił jego upadłość. Zadłużenie piosenkarza wynosiło wówczas ponad 2 mln zł. Czy udało się Wiśniewskiemu wyjść na prostą?

Kłopoty Michała Wiśniewskiego pojawiły się w 2018 r. 12 lat wcześniej celebryta wziął w SKOK Wołomin 2,8 mln zł kredytu. Pieniądze były mu potrzebne na zakup 64-metrowego mieszkania w Warszawie.

Jak informował czytelników "Fakt", Wiśniewski zdołał spłacić około 600 tys. zł, a później przestał wywiązywać się z zobowiązań. Tabloid ustalił, że w marcu 2019 r. zadłużenie piosenkarza opiewało na sumę 2 mln 127 tys. zł. Piosenkarz był wówczas zmuszony złożyć wniosek do sądu, który ogłosił jego upadłość. Zdaniem syndyka podczas postępowania upadłościowego proces spłacania wierzycieli jest wstrzymany.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak pamiętamy, w ubiegłym roku Michał Wiśniewski stracił pracę jurora w programie Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Musiało to wpłynąć na sytuację finansową celebryty.

Zaniepokojeni dziennikarze "Super Expressu" zapytali właśnie lidera Ich Troje o zaległości z dawnych lat.

Jak długo można wałkować te długi? - odpowiedział trochę zniecierpliwiony piosenkarza - Przecież to było w 2018 r. Mamy teraz 2023. Czy to nie jest tak, że państwu się wydaje, że chodzę w worku po ziemniakach od 5 lat? Absolutnie nie boję się o swoje finanse. Zespół Ich Troje ma się świetnie. Mamy dużo koncertów. Gramy cały czas. Z jednej trasy wpadamy na drugą trasę. Przymierzamy się do realizacji projektu 'Wiśnia buduje, czyli Jestem jaki Jestem 3'. Będzie się pokazywał w internecie. Z żoną zaczęliśmy podcast 'Pan i Pani W.'. Jest miło, fajnie, sympatycznie - zapewnia.

Dziennikarze "Super Expressu" wyliczyli, że Michał Wiśniewski może zarabiać obecnie nawet milion złotych rocznie. Dochody czerpie oczywiście nie tylko z koncertów, ale także ze swojej aktywności w internecie.

ZAGŁOSUJ NA NAJLEPSZE SERIALE 2022:

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" obstawiamy, kto zgarnie Oscara, zdradzamy, czym wyróżnia się nasz plebiscyt TOP SERIALE 2023 oraz dlaczego czeka nas upadek telewizji. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (50)
Zobacz także