Metamorfoza od pierwszego wejrzenia. Izabela Juszczak w nowej odsłonie

Izabela Juszczak w sukni ślubnej (Instagram)
Izabela Juszczak w sukni ślubnej (Instagram)

14.07.2021 14:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Różne są koleje losu uczestników programów typu reality show. Wielu byłych już uczestników stara się o uwagę mediów. Nie inaczej postępuje Izabela Juszczak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Iza postanowiła pochwalić się swoim obserwatorom na Instagramie serią zdjęć, na których prezentuje swoją nową sylwetkę. Kobieta wyznaje, że schudła aż 8 kg. Na reakcję jej fanów nie trzeba było długo czekać.

"Pięknie wyglądasz!" - pisze jeden z followersów. "Wcześniej prezentowałaś się bardzo dobrze, ale teraz to już wyjątkowo bombowo!" - dodaje inny.

Metamorfoza odbiła się całkiem głośnym echem w mediach, a jak wiadomo, pojawią się wtedy też głosy krytyki. Niektórzy twierdzą, że poprzez zmianę wyglądu celebrytka pragnie po prostu zwrócić na siebie uwagę.

Gwiazda reality show nie zamartwia się jednak kąśliwymi uwagami. Co ciekawe, Izabela w kolejnym poście po raz kolejny chwali się nową odsłoną, zaznaczając przy tym, że najważniejsze to czuć się dobrze we własnej skórze.

"Wyglądaj tak, jak wyglądasz i czuj się ze sobą dobrze" - odpowiada krytykom kobieta i dodaje nowe, uwodzicielskie zdjęcie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także