"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil na weselu. Wciąż są razem

Iza i Kamil wciąż są razem.
Iza i Kamil wciąż są razem.
Źródło zdjęć: © Instagram

26.06.2021 02:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli zaskoczeniem ostatniego sezonu. Jak się okazuje, wciąż ze sobą są. Jak pięknie razem wyglądają!

Ostania edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wzbudzała ogromne emocje. Wszystko dlatego, że wybory ekspertów były dosyć niespodziewane. Niektórych uczestników lubi się mniej, innych bardziej, ale część telewidzów uważa, że połączeni w pary ludzie zostali poniekąd skrzywdzeni. Są to mocne zarzuty, ale nie można udawać, że takie względem produkcji w ogóle nie padają.

I rzeczywiście - dwie z trzech par rozstały się z dość głośnym hukiem. Iga i Karol oraz Laura i Maciej zupełnie do siebie nie pasowali. Jedynie Iza i Kamil, choć początkowo też nie wróżono im długiego związku, wciąż są razem.

Iza i Kamil zaskoczyli wszystkich. Okazuje się, że uczucie między nimi rosło na sile tak bardzo, że już nie widzą poza sobą świata. W dodatku tak pięknie razem wyglądają!

"Piękna z Was para", "Jak milion dolarów", "Miło Was widzieć" - rozpływali się fani. No i rzeczywiście, miło jej widzieć ich wciąż razem, bo ich związek to kolejny dowód na to, że "Ślub od pierwszego wejrzenia" ma jakiś sens.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także