Trwa ładowanie...
ycipk-4akseo

Matthew McConaughey już nie będzie detektywem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matthew McConaughey już nie będzie detektywem
ycipk-4akseo

*Matthew McConaughey zapowiedział, że nie pojawi się w drugim sezonie serialu stacji HBO, "Detektyw".*

Podczas wywiadu udzielonego po oscarowej gali, aktor zaznaczył, że w przypadku kontynuacji, nie zobaczymy go na małym ekranie. - Nie, nie wrócę na drugi sezon - podkreślił gwiazdor. - Pierwszy był dla mnie ostatnim.

Oficjalnie nie zostało to jeszcze potwierdzone, ale twórca kryminalnego cyklu, Nic Pizzolatto, niedawno rozsiewał plotki o drugiej odsłonie. - Byłoby wspaniale, gdyby - tak jak w teatrze - na plan mogli powrócić niektórzy z aktorów - mówił filmowiec. - Wcieliliby się w nowe role. Całe tło będzie inne. Na tym, między innymi, polega frajda pracy przy antologii.

ycipk-4akseo

Seria od samego początku pomyślana została jako antologia, w której każdy sezon przedstawia innych bohaterów i historię.

Bohaterami pierwszego sezonu są Martin Hart (Woody Harrelson) i Rust Cohle (Matthew McConaughey), dwaj detektywi i byli partnerzy, którzy w połowie lat 90. pracowali w wydziale kryminalnym w Luizjanie. Prowadzili wówczas śledztwo w sprawie makabrycznego morderstwa, które mogło mieć rytualny podtekst. Podczas poszukiwań mordercy ich losy połączyły się w nieoczekiwany sposób, co doprowadziło do konfliktu. W 2012 roku zostaje popełnione podobne morderstwo. Dwóch nowych detektywów przydzielonych do sprawy postanawia przejrzeć akta z 1995 roku. Martin i Rust opowiadają im o dawnym śledztwie i swoim życiu, wyjawiając przy okazji powody, które skłoniły Cohle'a do odejścia z wydziału zabójstw w 2002 roku. Opowieści detektywów o śledztwie zmuszają mężczyzn do powrotu do bolesnych wspomnień i do świata, który dawno zostawili za sobą.

Serial emitowany jest również na polskich kanałach HBO.

Przypomnijmy, że McConaughey właśnie otrzymał Oscara za rolę w filmie "Witaj w klubie".

ycipk-4akseo
Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4akseo

ycipk-4akseo
ycipk-4akseo