Trwa ładowanie...
d451a7y

"Marvel's Cloak and Dagger" z pierwszym zwiastunem

Producenci przedstawili pierwszy zwiastun serialu "Marvel's Cloak and Dagger", który opowiadać będzie o romansujących superbohaterach. Zobaczcie sami!
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Marvel's Cloak & Dagger"
"Marvel's Cloak & Dagger"Źródło: Youtube.com
d451a7y

Trailer przedstawia nastoletnich bohaterów w kilku różnych życiowych sytuacjach - typowo rodzinnych, ale i dramatycznych. Jest tu kłótnia, niebezpieczny wypadek samochodowy oraz broń. Produkcja opisywana jest jako love story w świecie superherosów. Głównymi bohaterami będą nastolatkowie Cloak i Dagger - czyli Tandy Bowen (w tej roli Olivia Holt) i Tyrone Johnson (gra go Aubrey Joseph) - para znana z wielu wydawnictw Marvel Comics, w tym opowieści o Spidermanie i X-Menach.

Cloak i Dagger pochodzą z bardzo różnych środowisk i przyzwyczajają się dopiero do panowania nad swoimi mocami (Tandy może rzucać świetlnymi sztyletami, a Tyrone - zalewać innych ciemnością). Dzieciaki zakochują się w sobie, co jeszcze bardziej komplikuje im życie.

W obsadzie znaleźli się również Andrea Roth, Gloria Reuben, Miles Mussenden, Carl Lundstedt, James Saito i J.D. Evermore. Odcinek pilotażowy wyreżyserowała Gina Prince-Bythewood. Funkcję showrunnera sprawuje Joe Pokaski. W realizację serialu zaangażowane będą również Marvel Studios i ABC Signature Studios. Na razie wiadomo, że powstanie jeden sezon liczący 10 odcinków. Premiera zapowiedziana została na początek 2018 roku.
Zobaczcie zwiastun:

   Facebook.com
Źródło: Facebook.com
   Facebook.com
Źródło: Facebook.com
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d451a7y

Podziel się opinią

Share
d451a7y
d451a7y