Trwa ładowanie...
d3klcgj

Martyna Wojciechowska wróciła do "Big Brothera". Skomentowała zachowanie uczestników domu Wielkiego Brata

Martyna Wojciechowska po latach odwiedziła studio "Big Brother Nocą", by porozmawiać z Małgorzatą Ohme o zmianach, które dokonały się w programie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna Wojciechowska odwiedziła studio "Big Brother Nocą"
Martyna Wojciechowska odwiedziła studio "Big Brother Nocą" (Materiały prasowe)
d3klcgj

"Big Brother" to program typu reality-show, który w znaczący sposób odmienił oblicze telewizji. W 2001 r. ruszyła pierwsza edycja, którą prowadziła Martyna Wojciechowska. Po 18 latach powróciła do studia "Big Brother Nocą", by razem z Małgorzatą Ohme porozmawiać o zmianach, które zauważyła podróżniczka w programie.

Martyna Wojciechowska przyznała, że nie zamierza oceniać uczestników show. Zdradziła, że widziała pierwszy odcinek drugiej edycji "Big Brothera". Zachowanie niektórych uczestników programu wydało jej się być na granicy wyrachowania. Znają bowiem moc telewizji i wiedzą, jak z niej korzystać.

Gdy Martyna Wojciechowska zaczynała 18 lat temu przygodę z domem Wielkiego Brata, uczestnicy zachowywali się zupełnie inaczej. Poza tym nie było takiego dostępu do mediów społecznościowych jak w obecnej chwili.

Program nie zakończyłby się, gdyby Martyna nie usłyszała pytania o "Kobietę na krańcu świata". Dziennikarka przyznała, że w niedzielę 15 września zobaczymy ją w RPA pływającą wśród drapieżników!

d3klcgj

Podziel się opinią

Share
d3klcgj
d3klcgj