Trwa ładowanie...

Martyna Wojciechowska wróciła do "Big Brothera". Skomentowała zachowanie uczestników domu Wielkiego Brata

Martyna Wojciechowska po latach odwiedziła studio "Big Brother Nocą", by porozmawiać z Małgorzatą Ohme o zmianach, które dokonały się w programie.

Martyna Wojciechowska wróciła do "Big Brothera". Skomentowała zachowanie uczestników domu Wielkiego BrataŹródło: Materiały prasowe
d3ckfmy
d3ckfmy

"Big Brother" to program typu reality-show, który w znaczący sposób odmienił oblicze telewizji. W 2001 r. ruszyła pierwsza edycja, którą prowadziła Martyna Wojciechowska. Po 18 latach powróciła do studia "Big Brother Nocą", by razem z Małgorzatą Ohme porozmawiać o zmianach, które zauważyła podróżniczka w programie.

Martyna Wojciechowska przyznała, że nie zamierza oceniać uczestników show. Zdradziła, że widziała pierwszy odcinek drugiej edycji "Big Brothera". Zachowanie niektórych uczestników programu wydało jej się być na granicy wyrachowania. Znają bowiem moc telewizji i wiedzą, jak z niej korzystać.

Gdy Martyna Wojciechowska zaczynała 18 lat temu przygodę z domem Wielkiego Brata, uczestnicy zachowywali się zupełnie inaczej. Poza tym nie było takiego dostępu do mediów społecznościowych jak w obecnej chwili.

Program nie zakończyłby się, gdyby Martyna nie usłyszała pytania o "Kobietę na krańcu świata". Dziennikarka przyznała, że w niedzielę 15 września zobaczymy ją w RPA pływającą wśród drapieżników!

d3ckfmy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ckfmy